Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mopan za driftwood Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2019 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam tri panja mopana za jedan panj driftwood-a, al da bude sa bar tri grane. Mopan je bio u akvarijumu od 140l, tako da su dimenzije oko 30cm u duzinu i po 7 do 15cm u sirinu. Slike nesto ne umem da zakacim, ali radim na tome.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2019 8:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2019 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2019 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

YES!!! xaxa, uspeo sam. Ovaj easy start je samo radi poredjenja velicine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2019 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje su ti dimenzije potrebne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2019 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa oko 30sirina i tu negde i visina, "dubina" manje vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 14, 2019 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obzirom da se malo ljudi uopste kavilo za ovu menjazu, ajde da prosirim. Prihvatam u zamenu kozice, bilje, lava kamen, dragon stone, galaxy razbore...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2019 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde, obzirom da niko nije zainteresovan za konkretnu menjazu, saljite ponudu, za sta ste voljni da menjate.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2019 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo mi pre liči na mangrow nego na mopan... Siguran si da je mopan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2019 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno. Ako su lagali mene i ja lazem vas. A ako sam prevaren posle25 godina bavljenja akvarijumima, onda ko me j...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2019 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy , ne ljuti se, stvarno nisam ništa loše mislila, ja imam mopane, ne liči na ove moje... Da nisu mene zaj...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 11, 2019 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odakle ti ideja da se ljutim. 😁😁😁
Sta znam, kao i svega, tako i njih ima tamnijih i svetlijih, kvrgavih, granatih. Ali ovo je otislo u off.
Dakle, ako je neko voljan da menja za razno. Meni stoje i cekaju... Mopani ili Mangrovi 😂😂😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Driftwood HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Okt 03, 2019 9:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Još jedna driftwood art riba HORUS Razno 2 Ned Avg 20, 2017 5:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Driftwood barbus tetrazona HORUS Razno 2 Pet Avg 18, 2017 8:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Driftwood art riba HORUS Razno 0 Sre Avg 16, 2017 5:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Driftwood art čaplja HORUS Razno 17 Pet Avg 11, 2017 11:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License