Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljni akvarijum (mboban) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mboban
Akvarista

Registrovan: 13 Mar 2016

PorukaPoslao: Ned Dec 30, 2018 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle duže vremena evo par slika:

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Dec 30, 2018 11:44 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Skybuffalo
Akvarista

Registrovan: 08 Maj 2017

PorukaPoslao: Ned Dec 30, 2018 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast.Meni se bas dopada.Samo bih ja stavio samo tetrazone jos vece jato bez tih ostalih riba ali predivan. Bravo
mboban
Akvarista

Registrovan: 13 Mar 2016

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2019 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutna situacija, spreman za dobro šišanje čim nađem vremena...

Image
Image
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kompletan akvarijum 45cm Aquamaniac Ponuda 0 Ned Sep 15, 2019 9:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mali akvarijum gotika Tražnja 0 Sre Sep 11, 2019 11:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 100x40x60 - prodaja Gangster Ponuda 2 Sre Avg 21, 2019 7:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li akvarijum može biti zdravstvena... Wistler94 Hemija 4 Pon Avg 19, 2019 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum, polica... srki.acs Ponuda 1 Čet Avg 15, 2019 11:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker