Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupi sa upalim stomakom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
drinabb
Akvarista

Registrovan: 23 Maj 2013

PorukaPoslao: Uto Feb 12, 2019 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta li se desi tuznim gupikama, zenkama pretezno, posle mresta kao da i creva izbace sa malima. Sva se usukaju i bukvalno nemaju stomaka, kao da je stisnes prstima i sve izbacis iz nje ili se oklembesi. Nije im prvi okot ali nisu ni toliko matore. Jedna za drugom tako stradaju... Hranim ih dobrim hranama, mesavinom sere flore,dejana clasic,crvena karotin... dajem im i po nekad aretmije, svaki drugi dan, kad bacim malima dam i njima. Jedna se presavila na pola,nju sam odvojio pre 15 dana i mislim da je samo ta aremija drzi u zivotu. Zna li iko razlog? Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Feb 12, 2019 10:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Moskovska plava gupi ljiki Guppy fun club 0 Čet Okt 10, 2019 9:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moskovska plava gupi ljiki Tražnja 0 Čet Okt 10, 2019 8:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupi u depresiji princeza jox Bolest 2 Čet Sep 26, 2019 5:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oteceno oko Gupi KeozKeoz Bolest 7 Pon Feb 25, 2019 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupi trava profiterole Tražnja 10 Čet Jan 10, 2019 10:42 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker