Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RIProom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2019 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
NJUSKO
Septembar 2017-Februar 2019

Kada je nebo bilo čisto
iskoristih priliku da istražim
dubine mraka police i
postadoh hrana za mačke
.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2019 7:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2019 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li pokusao vestacko disanje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2019 3:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oprao sam ga da bude ukusniji Twisted Evil
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2019 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ozbiljno mislim.Jednom mi je leleupi iskocio,skoro suv,rekoh da pokusam. Uzmem ga i kroz vodu napred/nazad,da rade skrge. Posle 5 min.pokusavanja,riba ladno pokrene skrge,za par min se i pokrene,mojoj sreci nije bilo kraja. Eno ga pliva i sada.
Vredi pokusati kad se desi da iskoce a brzo provalis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2019 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam. Bio je možda 3h napolju. Čuo sam kad je iskočio, jer je udario u flaše od hemije što dolivam. Bacim pogled oko akvarijuma nisam video ništa. Kasnije brojim 1, 2, 3, 3, 3.... "Sto mu gromova gde li je odleteo, ima sobu da usmrdi". Počnem da preturam i nadjem ga duboko ispod police od akvarijuma, ukočenog. Malo sam se osećao krivim što nisam odmah krenuo da trazim ribu al i što me mrzelo da vratim mrežu, pa reko da otvorim temu da na krativan način podelimo kraj ljubimaca.
Iskreno nije mi baš žao, mnogo zla riba. Moguće je da je napao dottybacka izgubio pa pokušao da pobegne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License