Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bilje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
respectre
Akvarista

Registrovan: 09 Sep 2011

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2019 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjao bih postavku a samim tim i biljke.

Skroz levo u akvarijumu je myrophyllum (ne znam tacno koji) , srednji deo je poludela java mahovina, a skroz desno ili ti slika broj dva (takodje poludela) monoselenium tenerum. Da se volumen pita bilo bi nekoliko kilograma. Znaci sve ide napolje.
U zamenu mogu anubije, kripte (osim braon koja je vec tu), ako neko ima crvenu bucephalandru takodje moze. Ili sta vec ponudite. Slike su ocajne znam Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2019 9:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bilje prednjeg i srednjeg plana Beograd popindeed Tražnja 0 Sub Avg 10, 2019 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno bilje nebojsar Tražnja 0 Pet Dec 14, 2018 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuke za akvarijumsko bilje andrija88 Početak u akvaristici 2 Sub Apr 21, 2018 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati razno bilje drinabb Ponuda 0 Ned Apr 15, 2018 5:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pistia za drugo bilje chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Nov 05, 2017 3:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker