Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum 70 litara pocetak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se ideja. Samo ne znam kako bih to mogao izvesti sa ovom postojecom filter pumpom, ili bi morao da kupujem dodatnu pumpu samo za kamenu aeraciju???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 10:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ako bi stavio kameni rasprsivac, treba ti pumpa.I taj crni deo koji uvlaci vazduh treba da bude potpuno van vode.
Moze li taj filter da se pomera? Ako ga pomeris na gore malo tako da izlazna cev bude blize povrsini, i ne treba ti cev za vazduh, bitno je samo da se povrsina vode talasa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. To sam i uradio. Pomerio filter blizu povrsine vode i sad se lepo voda talasa. Vazduh sam zatvorio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel zvuk odgovara sada?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daaa. Nema zvuka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super.Taj panjic je bas lep u tom polozaju, zalepis na kamenje mikrosorume, popunis prostor njime, malo mahovine na panj cekas ribicone i posle samo odrazavanje.Super ce to biti.Sa srecom. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2019 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno drug. Uzecu u obzir predloge pa obavestavam ovde sa slikama kada za to dodje vreme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 12:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U supljinu panja ubacen microsorum pteropus ( mada cini mi se da je ogromna biljka za moju postavku) i lava kamen sa mahovinom od novina. Planiram jos malo mahovine da vezem za panj. Da li mislite da je ovo za pocetak ok sto se postavke tice? Da li jos nesto dodati oduzeti? Evo slika kako sad izgleda

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 12:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam utisak da od ovolikog microsoruma da ce ribicama smetati tj manje mesta za plivanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima mesta cini mi se.Mozda da stavis mikrosorum u ovu pokotinu kod dve grane.A mozes ceo panj da pomeris blize zadnjem staklu ako ti se cini da ima malo mesta. Smile

Ta biljka ispred, koja je? Lici mi na anubiju ali ne vidim dobro.
I ta skroz levo lici na kriptu neku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokusacu malo da bolje rasporedim. Napred biljka je nana a ove druge su neke kripte.
Da li smem super lepkom neku mahovinu da zalepim na panj?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može super lepak za lepljenje mahovine na panj, samo da bude tanak sloj i da je mokra mahovina stalno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da znas, vecina kripti naraste otprilike kao glavica zelene salate, sporo ali ce stici do te velicine, lakse ti sve to sada rasporediti.
Kao sto rece Bomba, i lepak za koji provereno znam da ne steti je obican superlepak u gelu (Cijanoakriln).

Mozes i strunom za pecanje, naneses u tankom sloju pa obomotaS.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lucky09 - lep napredak za poččetak, ubaci još kamena kao dekoraciju (sa njim možeš čuda praviti u akvarijumu),
napravi neki reljef, biće lepše, usput pogledaj na youtube ima na tone aquaskeypa pa možda upotrebiš neku
caku ili varijantu kod sebe. Pozdrav !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License