Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CENA stakla Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
StefanB97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Feb 2019
Poruke: 4

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,

ovo su cene stakla kod mene:

4mm - 1600
6mm- 2200-2500
8mm- 3200-3600
10mm-4000-4700
12mm- da li neko zna koja je cena??

Staklara u Pancevu je imala izuzetno niske cene (s obzirom na ove kod mene) ali se zatvorila koliko znam, da li ima neka firma u Srbiji koja ima normalne cene stakla ili smo osudjeni na ove cene koje sam napisao gore??

Hvala unapred na svim korisnim informacijama Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 1:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odgovor je da ovaj post treba da bude smešten u oglasima, a ne u ostaloj opremi,
ali je razumljivo da član nema dovoljan broj poruka pa ga nemože tamo smestiti.

Što se tiče cena (ima povoljnijih), nisam baš siguran da ćeš se ovajditi na ovom akvarističkom forumu.

Pozdrav !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2019 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoji već tema koja se bavi cenama stakla, mada su je svi već zaboravili.

Cena stakla 10mm?

Predlazem ti da se u nju uključiš.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dimenzije stakla za akvarijum Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Uto Jul 20, 2021 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cena biljki u Beogradu sudyxor Biljke 1 Pon Nov 16, 2020 4:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene stakla? AleksandaT90 Ostala oprema 1 Sre Nov 11, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako mozemo biti sigurni da stakla/sp... Suncokret Početak u akvaristici 4 Pet Feb 15, 2019 4:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 220l sa debljinom stakla... Zivadin Akvarijumi 6 Sub Okt 13, 2018 11:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License