Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RIO 180 sa ciklidima Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Mar 02, 2019 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma amazonci ukopani nemrdaju... Carleusi ih drze na oku Smile izgleda da je boja problem. A nerita samo pici po akvarijumu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 02, 2019 9:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Mar 02, 2019 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da sam ti tako neto napisao skoro u pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2019 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi, medjutim ni amazoncima nije lako jer zbog zute boje karleusi strazare pored njih Very Happy pa onda kad zaspe ovi pobegnu. Pis u akvarijumu od kako su puzevi, ali malo dok se naviku mislim da ce biti ok, greska sto nisam odma kad sam uzeo male ribice ubacio i puzeve
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Maj 14, 2019 10:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mali update. Rastu kao prasici Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2019 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ciklidi su uspeli da istrebe puzeve sve do jednog Very Happy i to tehnikom zatrpavanja u pesak, a ja ne mogu da ih nadjem a kad nadjem samo iskliznu iz kucice, naravno ciklidi pojedu meso i ostane samo kucica....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sub Jun 08, 2019 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puževi su i dugo izdržali Smile ne samo botie što ne odgovaraju biotopski (mada se dobro slažu) nego izmešao si plivače i kamenjare. Jedni traže dosta mesta za skrivanje a drugi dosta mesta za plivanje Sad Cyrtocara moorii naraste i preko 20+cm.Ribe su dobre lepe zdrave ali ne svidja mi se izbor kamenja i kako si uredio ali najbitnije da se tebi svidja (Y)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Jun 10, 2019 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kako god da uredim, ujutru prekopano, ko centra Beograda Smile tako da im nediram previse
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Broj ribica se prirodnom selekocijom smanjio..

Labidochromis caeruleus x 1.5 kom
Melanochromis Maingano x 1 kom
Aulonocara Firefish x 2 kom
aulonocara baenschi benga x 1 kom
Pseudotropheus acei "luwala" x 4 kom
Pseudotropheus elongatus chewere x 6 kom
Pseudotropheus Flavus x 1 kom
Aulonocara jacobfreibergi "Mamelela" x 2 kom
Aulonocara kandeense x 1kom
Metriaclima zebra Maisoni x 1 kom
Ancistrus x 1kom
Chromabotia Makrakanta x 2 kom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi razmisljao malo "zelenila" da obacis ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jesam ali sam odustao, posto sam probao sa vestackim, ali sta mi rade verujem da pravo ne bi nedelju dana opstalo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

usterijana i nana opstaju probaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Okt 18, 2019 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto napisa Gotika, imas par biljaka koje vec decenijama opstaju sa ciklidima. Sa druge strane naravno to je tvoja volja i vidjenje ...
Nikako plastiku u akvarijumu jer je podlozna skupljanju razno raznih bakterija sto moze da bude veoma opasno po ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Jan 08, 2020 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uspeo sam da nabavim puzeve koji definitivno ne smetaju ciklidima a ni oni njima Very Happy u pitanju su Black Military Helmet. Puzevi su neverovatni cistaci algi... za tri dana su odradili posla sto hemija ne moze za mesec dana. i pored zakopavanja u pesak sami se odkopavaju ocas posla...
preporuka svakome ko ima ciklide a zeli i puzeve da drzi

nakon ubacivanja odam su krenuli u potragu za jelom
Image

nakon dva dana

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tomson




Registrovan: 06 Dec 2011
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Jan 21, 2020 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Carski : ) Retko ko moze sa ciklidima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka L Pleco ribice sa ciklidima AquaBgd Ribe 6 Uto Okt 20, 2020 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RIO 180 sa ciklidima ASX Akvarijumi 5 Čet Maj 24, 2018 1:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crne tačke na ciklidima Stanko79 Bolest 1 Čet Avg 13, 2015 12:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zanimljiv Dokumentarac o CA Ciklidima amsterdamxxx Američki ciklidi 3 Sre Feb 18, 2015 7:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fleke na ciklidima disvucan Bolest 4 Sre Mar 26, 2014 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License