Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poklopac akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2019 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Jel ima neko ideju kako da napravim poklopac za akvarijum sa ovim bocnim stranama? Nisam nasao nista po internetu ili se nisam dovoljno trudio...

Slika akvarijuma je preuzeta sa interneta.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2019 3:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

igorCG




Registrovan: 16 Avg 2018
Poruke: 1
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pon Mar 04, 2019 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pravio sam ja skoro prijateljici poklopac za takav akvarijum. Izrezao sam tanki plesiglas da moze da uđe u akvarijum. Drugi komad malo deblji je malo siri od akvarijuma tako da se oslanja na njega. Izmedju njih sam po obodu na duplu traku izlijepio 1cm debeo forex. u taj medjuprostor sam takođe smjestio RGB trake i module. Jedan ćosak poklopca je ostao slobodan za kabal od grijaca, filtera itd.
Nemam slike trenutno ali nadam se da cu ih dobiti kasnije pa cu i njih zakaciti da vidis.

pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License