Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarij 20L pomoc Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
EvilEasy




Registrovan: 11 Mar 2019
Poruke: 0

PorukaPoslao: Pon Mar 11, 2019 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima zanima me vase misljenje akvarij od 20 litara ubacio bih mladog borca i 6 glowlight tetri te dvije kozice to je nekakva prva varijanta da li je to mnogo ili nije a druga varijanta borac i corydoras i kozice.... Sva misljenja dobrododosla hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 11, 2019 10:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 10:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav i tebi. Nisi napisao koliko iskustvo imaš u akvaristici. Ako nemaš iskustva onda ti ne bi preporučio da ubacuješ ništa više od jednog borca i kozica. Ljudi misle da je mali akvarijum ujedno i najlakši za održavanje. U akvaristici je to ipak obrnuto.
Po meni u 20 litara možeš da napraviš lep kozičnjak. Ja ne bih mučio ribe u tako maloj količini vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EvilEasy




Registrovan: 11 Mar 2019
Poruke: 0

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 10:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav i tebi tek pocinjem pa jako puno sam citao teoriju prakse jos nemam naravno razmisljao sam i ja samo borac i kozica malo i to je to i prave biljkice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili mozes ako pronadjes da dodas i nerita puza.Da ti doda malo boje i zivopisnostiraznovrsnost kad si vec ogranicen prostorom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

EvilEasy ::
Pozdrav i tebi tek pocinjem pa jako puno sam citao teoriju prakse jos nemam naravno razmisljao sam i ja samo borac i kozica malo i to je to i prave biljkice


mozda ti kozice budu nestajale vremenom, a borac umre od prejadanja Crying or Very sad
borce od rodjenja muce, zive sami i nisu bas navikli na drustvo, a kozice su im prilicno ukusni zalogaji, pogotovu bebe kozice koje verovatno nikad neces videti pored borca Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi od borca do borca.Moj ih na primer ne lovi ali ih zenke tamane. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EvilEasy




Registrovan: 11 Mar 2019
Poruke: 0

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ahhh vidjet cemo hvala vam na odgovorima kad sve budem setupo i izciklirao biti ce slikica Smile uvijek dobrodosli savjeti kakvi god
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksendži u pravu si skroz. Ti imaš iskustva sa borcima Smile

Easy pogledaj Ksenijin akvarijum. Nadji tamo njenu temu. I ona ima mini akvarijum i odlično ga održava. Lično sam video. Tako da imaš od koga da učiš
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni 20l moze lepo da se upakuje. Sve zavisi kakav imas plan sa biljem..Ako hoces Hemigrammus preporuka je min 40l ..Siguran sam da bi se gupike snasle u takvom prostoru sa sundjer filterom i redovnom zamenom vode. Nisi napisao odakle si Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam i ja 25 l sa borcem i parom korija i ancija sa nezahtevnim biljem i obicnim svetlom i sve buja kao ludo, skroz lepa prica moze ispasti, ako treba savet, tu sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mladen82 ::
Ksendži u pravu si skroz. Ti imaš iskustva sa borcima Smile


Ne stizem da updejtujem nikako temu, period haoticnog stanja je nastao :') doslo je do mnogih promena haha borca sam htela 100x do sad da zadavim jer je sve juricao po akvarijumu, kozice prepolovio i na zalost kad jednom nisam bila tu par dana on se prezdrao ko stoka kozica i nasla sam ga na povrsini okrenutog, htela sam autopsiju da mu radim da vidim koliko ih pojeo Sad tako da EvilEasy eto iz prve ruke info da borci zderu kozice u neogranicenim kolicinama. Oni su ti ko kerovi u vodi, kolko god hrane da ima pojesce, makar crkli posle toga Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
EvilEasy




Registrovan: 11 Mar 2019
Poruke: 0

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam na odgovorima i savjetima.... Cekam opremu da mi dode grijac i filter i sta treba mi jos stici i hommade poklopac cu radit od plexiglassa i tako to ledice gore idu i neki lijep dizajn cu odradit gledam aquascape dizajne te teme pratim i gledam imam manji panj neki prokuhan pubo puta sa sakom soli svaki put i napokon ne ispusta puno boju tanin to jest.... A i cito sam da nije lose da malo ispusti ali malo.... Cim dode oprema krecem lagano u cikliranje i naravno biljke dodavat...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2019 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da češ u tako malom prostoru imati problem sa borcem i tetrama. 20l ti je super dom samo za borca. Dosta zelenila da se oseća sigurno, malo neke hrane za bojenje plus crna pozadina... ima sva njegova lepota da dodje do izražaja.

Skybuffalo ::
Zavisi od borca do borca.Moj ih na primer ne lovi ali ih zenke tamane. Very Happy


Apsolutno si u pravu. Sve je do ribe. Moj borac nikada nije naudio ni jednoj kozici ali je zato imao obicaj da se zalepi za jednu i da je posmatra i prati po pola sata.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EvilEasy




Registrovan: 11 Mar 2019
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2019 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crna mi je pozadina plastidipom sam je roknuo i kad se osusilo fino je gumirano staklo naravno s vanjske strane lijepo izgleda probat cu sa kozicama i s njim nadam se da nece pojest ih 😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License