Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Peckoltia compta iliti L134 somić Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bakec
Akvarista



Registrovan: 02 Mar 2019
Poruke: 26

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2019 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hranim ih sa sera wels-chips,krompir,grašak,zuccini,i diskus granulat,e sad samo hranjenje je nakon gašenja svetla,preko dana su uglavnom aktivni samo ispod panjeva u senkama.
Jedu kako bih rekao dosta stidljivo,pored navedenog imam ubačeno catappa listova,video sam noću kako više njih glodju po istom,mangrove panjevi budu isto oglodjeni i staklo od algi.
e sad kao što sam rekao stidljivi su po nekim podacima im treba dosta dugo vremena da se priviknu,ali ujutru ima obilno izmeta znači ne gladuju.
Šta dobijaju kod tebe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2019 11:54 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijum za L134 somiće peckoltia co... Bakec Akvarijumi 4 Ned Mar 10, 2019 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Peckoltia Vittata L015 Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Avg 31, 2014 11:09 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Peckoltia Bojan Baza Riba 0 Pon Jun 08, 2009 10:07 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Peckoltia pulcher Bojan Baza Riba 1 Pon Mar 09, 2009 9:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License