Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ljudska glupost Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je toliko jadno, da prvo nisam ni skontao sta prodaju osim prljavog akvarijuma.

Ali bilo kako bilo, navali narode... jos malo pa nestalo, samo 550eur:

Image


Poslednji izmenio Suncokret dana Pet Mar 15, 2019 1:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 1:15 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 10:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

550??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa hoce neko reci gde je ovo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uros Kg ::
550??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Prodato. Twisted Evil
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ih video i kod sponzora sajta u radnji u Zemunu a i u jednoj maloj u Piramidi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledam i ja sad ovo i razmišljam. Ono što ljudi rade sa čanga ranga ribama, onda sa koi šaranima itd je jezivo. Mučenje životinja je nešto strašno. Medjutim, ovde ja ne vidim bilo kakvo mučenje. Da grozno izgleda, to jeste, ali nije mučenje životinja. O ukusima ne treba raspravljati. Ova roba ima kupca. Sve dok fizički ne zlostavljaju životinje, ja jedino mogu da kažem upravo ono što je i autor ove teme rekao- Ljudska glupost
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 3:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo ti je kao ono iz rubrike "sta sve ljudi nece smisliti". Meni je ovo ruzno,kicerica... Ne shvatljiva mi je cinjenica, da neko zeli da kupi nesto prirodno(puza) (i da treba da ostane i izgleda onakav kakac je u prirodi) a ti ga kupis isaranog,oslikanog Nidje veze. No,ovo i nije namenjeno ljubiteljima akvaristike,vec verovatno deci ili slicno...japanka u kugli...taj fazon
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2019 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta da radim, nekim kolegama sam poslao u PP o kojoj radnji je reč, tako sam saznao i da je radnja inače na lošem glasu, da je higijena na veoma niskom nivou, gazda je loš čovek...
Tako da, i ako možda nije ok s moje strane, evo ovako: radnja se nalazi u piramidi. Ali pet shop u delu piramide kod McDonaldsa, da ne dođe do zabune, jer u maloj piramidi (čini mi se Podvodni svet) je stvarno odlična radnja!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2019 2:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok, oni s tackicama jos i izgledaju kao da je amazonac krenuo na maskenbal pa se obukao u tufnastu neritu, al oni sa smajlijima ili ovi s ove dve face izgledaju previse kic i uzasavajuce, da ne kazem strasno.

i ne zaboravite da za uskrs svojim amazoncima nalepite slicice za kuvana jaja, i njima je valjda uskrs , mozda hoce da slave Very Happy

fuj je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2019 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta fali....moj stric uzme papagaja pa mu flomasterom ofarba glavu.....pitam ga ja pa sto to radis zar ti nije to glupo? On kaze ranije sam ih razlikovao po alkama sad vise ne vidim dobro pa je ovako uocljivije a i svakako ce da preperja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2019 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha doduše i žene nam se farbaju i kreče sa raznim bojama pa čik da kažeš da nisu lepe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2019 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mladen82 ::
Hahaha doduše i žene nam se farbaju i kreče sa raznim bojama pa čik da kažeš da nisu lepe


Sramoti se! Tj sram te bilo!


Poslednji izmenio Peku dana Sub Mar 16, 2019 7:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2019 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mladen82 ::
Hahaha doduše i žene nam se farbaju i kreče sa raznim bojama pa čik da kažeš da nisu lepe


A onaj ko smisli peglu za kosu, crko dabogda. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka glupost brzi Razno 1 Uto Feb 23, 2010 3:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljudska hrana Bojan Ishrana 13 Čet Jun 11, 2009 10:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License