Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Necin akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 10:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, da predstavim jos jedan akvarijum posle duzeg vremena...

Dimenzije:
105x50x50

Osvetljenje:
4x39w T5HO

Filtracija:
Eheim 2217, Eheim 2215 i Eheim skim 350

Podloga:
Ada Aquasoil

Dekoracija:
Sunken root i Dragon stone

Flora:
1. Hm
2. Rotala rotundifolia
3. Staurogyne repens
4. Microsorum Pteropus
5. Microsorum mini
6. Anubias nana
7. Eleocharis Sp.mini
8. Hydrocotyle Dissecta
9. Althernathera mini
10. Pogostemon Erectus
11. Ludwigia Repens Rubin
12. HC Cuba

Fauna:
1. Ember Tetre
2. Ancistrus
3. Amano shrimp
4. Otocinclus affinis
5. Rili shrimp


Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 10:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma bravo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 10:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super izgleda! Samo se ribice ne vide...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 1:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo lepo, pogotovo mi se svidja carpet. Smile Samo napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima, sto se tice ribica slikao sam odmah nakon paljenja svetla pa su se posakrivale, ubacicu i neku sliku sa stanovnicima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 25, 2019 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predivan ti je akvarijum!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 25, 2019 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican akvarijum, praznik za oko! Smile Tepih bas kao sto treba.

Koje T5 koristis? Jel si probao sa Filipsom, Silvanijom, Osramom ili ides na akvarijumske brendove?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 25, 2019 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam puno, trenutno koristim odyssea t5 neonke koje i dolaze uz ove konzole 2x plant i 2x 6500k.
Probao sam svasta, osram, jbl, philips... ali mi se nekako najbolje pokazala arcadia t5, da li je to zbog same neonke ili se jednostavno tako namestilo to stvarno ne znam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2019 1:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Infinity ::
Hvala vam puno, trenutno koristim odyssea t5 neonke koje i dolaze uz ove konzole 2x plant i 2x 6500k.
Probao sam svasta, osram, jbl, philips... ali mi se nekako najbolje pokazala arcadia t5, da li je to zbog same neonke ili se jednostavno tako namestilo to stvarno ne znam.


To sam bas hteo da znam, posto ja eksperimentisem sa nekoliko T5 neonki. Trenutno ubedljivi broj jedan za mene po boji je arkadija frešvoter pro. Nekako mi ima najlepsi odnos plave i zelene, akvarijum deluje cisto, boje su kristalne. Medjutim arkadija tropikal pro je vrlo slicna po spektru i boji sa silvanija groluks, pa koristim nju umesto arkadije jer je jeftinija. I kao trecu koristim filips 865, ona mi se najmanje svidja. Prednjaci u zelenom spektru, ali u kombinaciji sa ovim prehodnim, svetlo deluje kompletno pa je ok, a duplo je jeftinija od arkadije.

Eto toliko od mene. Nisam nikada probao 'odiseja' lampe, na slici koju si poslao deluju super.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2019 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sam bas hteo da znam, posto ja eksperimentisem sa nekoliko T5 neonki. Trenutno ubedljivi broj jedan za mene po boji je arkadija frešvoter pro. Nekako mi ima najlepsi odnos plave i zelene, akvarijum deluje cisto, boje su kristalne. Medjutim arkadija tropikal pro je vrlo slicna po spektru i boji sa silvanija groluks, pa koristim nju umesto arkadije jer je jeftinija. I kao trecu koristim filips 865, ona mi se najmanje svidja. Prednjaci u zelenom spektru, ali u kombinaciji sa ovim prehodnim, svetlo deluje kompletno pa je ok, a duplo je jeftinija od arkadije.

Eto toliko od mene. Nisam nikada probao 'odiseja' lampe, na slici koju si poslao deluju super.[/quote]

Mislim da ti je to dobra kombinacija, meni se odlicno pokazala arcadia freshwater i plant pro.
Sto se tice odysseje zadovoljan sam i bojom i rastom biljaka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IVANRO
Akvarista



Registrovan: 09 Jun 2018
Poruke: 190
Lokacija: Češka

PorukaPoslao: Sre Mar 27, 2019 7:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ozbiljno dobro ovo izgleda, travnjak ko na Vimbldonu Very Happy Svaka čast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2019 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Ivanro Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2019 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je visa faza, svaka cast, bravo !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
berkut
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2010
Poruke: 15
Lokacija: obrenovac

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2019 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy Very Happy Very Happy
fenomenalno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License