Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potrebne kozice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2018 2:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebno 20-30 kozica, neka jeftinija varijanta. Pozeljno Kragujevac ili okolina zbog lignog preuzimanja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2018 2:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Milos91




Registrovan: 18 Nov 2018
Poruke: 1
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2018 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas u Kragujevcu decka koji ima svasta. Ja sam danas uzeo kod njega 5 kozica. Ne znam sta je po tebi jeftinija varijanta. Ali koliko mi se cini do nove godine prodaje na 10 ribica 2 gratis. Jedna je 70din.Ako hoces mogu da ti pustim broj u pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2018 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jeftinija varijanta iskljucuje varijetete od po 1000 dinara po kozici, znaci interesuju me red cherry ili red rili... Ako ti nije tesko pusti mi na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 29, 2018 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poklonicu ti ja 20 kozica, samo nadji ko ce da ti preuzme u NS.
necu da saljem postom ni kurirskom sluzbom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2019 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

plovak ::
Poklonicu ti ja 20 kozica, samo nadji ko ce da ti preuzme u NS.
necu da saljem postom ni kurirskom sluzbom.


SVAKA TI ČAST Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Mar 29, 2019 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto je Milos rekao, ako ti treba nesto vezano za ovaj nas hobi, javi se, poslacu ti broj decka kod koga mozes da nadjes sve sto ti treba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2019 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tema je odavno, nabavio sam kozice od jednog odgajivaca iz Jagodine i sad ih vec ih sad imam i za prodaju - razmenu…
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License