Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mikser za Co2, brojac CO2, cepovi CO2 secer/kvasac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2019 4:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1. Ferplast Co2 Energy Mixer cena 3000 din

https://www.ferplast.com/gb/co2-energy-mixer-7749.html ( link ka stranom sajtu cisto zbog vise info o proizvodu, ako je protiv pravila molim admine da obrisu )

Ovaj mikser za otapanje CO2 proizvodjac deklarise kao idealan za akvarijume do 150 litara, iz licnog iskustva idealan je do recimo 100 litara a uz malu modifikaciju tj ubacivanje malog rasprsivaca kao sto sam ja i u radio ( samo navucete rasprsivac na ono crevo unutra a mogu i da ga izvadim ako vam ne treba ) mozda bi bio dobar i do 150 litara.
Ja imam akvarijum od 200 litara i meni nije radio posao kako treba pa sam ga skinuo i zaboravio na njega i nisam ga koristio barem dve godine.

Po njemu ima parnica ( ali nigde nema pukotina ) nastalih tako sto je stajao u kesi sa ostalim raznim akva priborom inace je 100% ispravan. Ne znam mozda bi te parnice i mogle da se ispoliraju poput farova na autu...

Image
Image

Evo i teme gde sam komentarisao moja iskustva sa ovim mikserom
http://www.akvarijum.org/forum.....t=ferplast


2. Jbl Proflora Co2 Count iliti fensi brojac mehurova cena 800 din

http://www.elcadi.net/en/onlin.....J68p1VKjIU ( takodje za brisanje ako je protiv pravila )

Image

Uz njega dajem i rezervni poklopac, tj imao sam 2 brojaca ali sam jedan odavno izgubio

Image

3. Cepovi za sistem secer/kvasac CO2 cena 400 din

Image

Takodje ova creva mogu da poskidam ako vam ne trebaju jer sam ja tu kacio sistem od infuzije da bih mogao koliko toliko da kontrolisem kolicinu mehurova koju zelim.
Za da tu cenu ide sve komplet sa slike, dakle 3 cepa.


Poslednji izmenio Doksas dana Sub Mar 30, 2019 4:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2019 4:04 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2019 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Doksas ::

Po njemu ima parnica ( ali nigde nema pukotina ) nastalih tako sto je stajao u kesi sa ostalim raznim akva priborom inace je 100% ispravan. Ne znam mozda bi te parnice i mogle da se ispoliraju poput farova na autu...

Image



Moze da se ispolira, evo kako izgleda posle bukvalno 10 sekundi trljanja sa obicnom pastom za zube i cetkicom samo prednje i leve stranice, pretpostavljam da bi bilo kao novo sa nekom finom polir pastom ali ja to nemam

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka CO2 manometar, igl.ventil, elektromag... manastiriste Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 06, 2019 9:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka vinski kvasac Ktitor Uradi Sam (DIY) 1 Pet Dec 12, 2014 11:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kvasac kao hrana za mladj koridorasa rajak1 Razmnožavanje 1 Ned Sep 21, 2014 9:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stakleni difuzor na DIY CO2 (secer-kv... paja patak Uradi Sam (DIY) 19 Pon Dec 09, 2013 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Brojac mehura-brzo,lako,genijalno!! VURDOK Uradi Sam (DIY) 7 Uto Nov 20, 2012 4:15 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License