Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja je ovo biljcica??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Uto Apr 02, 2019 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zna li neko koja je ovo biljka? Pomalo lici na bakopu samo ima izduzenije listove sa rumenom bojom.

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 02, 2019 8:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2019 7:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

možda je ammania multiflora
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2019 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boga mi opasno lici, samo ne mogu da provalim na slikama sa neta da li ima ovako mesnate listove...Svaka cast na ostrom oku:) Od sada je tako zovem dok nas neko ne demantuje:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Apr 04, 2019 10:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni tako izgleda. je l to potpuno submerzno stanje biljke ili je još u tranziciji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 06, 2019 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Submerzno, vec vise puta orezivana i presadjivana. Dobio sam svega dva pelcera a sada ih ima pun dzak:) Ali zbog krupnoce listova i tendencije da se krivi nije mi interesantna, boja zaista jeste lepa ali nedovoljno da bih je zadrzao u akvarijumu....juce izvadjena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je biljka u pitanju MarDi Biljke 0 Pon Feb 22, 2021 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License