Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Aqua Medic Xenia 100 (Laki) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2019 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nekad i sad.....


Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2019 11:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2019 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laki lepa "paralela".
Akvarijum dobro izgleda. Svi mi imamo uspone i padove, ali bitno je da se ne predajemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2019 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeno lepa paralelela uspona i padova. Mnoge okolnosti uticu na to. Zato samo napred da istrajes u ovom lepom hobiju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2019 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Feb 22, 2019 2:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako lepa retrospektiva u slikama i ozbiljan napredak. I video je dobar, mada ja preferiam snimke celog akvarijuma i strana vise nego ove close up kadrove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Apr 08, 2019 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


....pronadji uljeza......


Poslednji izmenio Laki dana Pon Apr 08, 2019 4:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Uto Apr 09, 2019 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skopas? Otkud da si se za njega odlucio? malo sam iznenadjen izborom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sre Apr 10, 2019 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac ::
Skopas? Otkud da si se za njega odlucio? malo sam iznenadjen izborom.


Sta te tu cudi,potpuno se ponasa isto kao i zuti tang.
Od kad mi je zuca uginuo trebao mi je algar.Imam drugara koji ga drzi godinama,nije agresivan,reef safe,jede sve od zamrznutog ,preko suve hrane ,cupka alge ,nezahtevan....
Jednostavno mi je ispao,nametnuo se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Apr 11, 2019 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa znam da je slican po ponasanju kao i zuti, uostalom kao i vecina zebrasoma. Bas sam se zato i iznenadio. Nije nista specifican po ponasanju i zahtevima u poredjenu sa zutim ili ljubicastim, a brate mnogo je ruzan Very Happy
Doduse to jeste stvar ukusa, ali svi akvaristi s kojima sam ikad imao prliku da pricam se slazu oko toga da je najruzniji tang, bas zato sto nije specifican, samo ima nekako bzv boju.
Znam da si imao zucu, i mislim da bi trebao opet da ga imas da dodatno doprinese bojama koje su inace kod tebe fantasticne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Apr 25, 2019 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image

Image


Poslednji put izmenio Laki dana Čet Apr 25, 2019 8:02 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Jun 20, 2019 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada sam poceo sa ovim akvarijumom u glavi sam citavo vreme imao neki natural look-da sve to bude sto prirodnije i da ne prckam mnogo i ne uticem na razvoj organizama,vec samo da ih kad to treba "USMERAVAM".
Upravo mi se ta ideja na neki nacin ,sad mogu to i da kazem, obija o glavu(ili ja to samo tako vidim).
Soft korali su mi u ekspanziji i prete polako da progutaju akvarijum-na prvom mestu gsp i xenia kao dva najveca izvora te "epidemije".
Neke sam vec poceo da cupam,ali negde je to postalo bukvalno nemoguce, ne znam sta da radim ,dal da pustim da sve ide svojim tokom ili da kroz par meseci kako stvari stoje rasturam greben i slazem sve ponovo kako bi malo olaksao situaciju sps koralima koje ovi uveliko pocinju da pretrpavaju.


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Jun 20, 2019 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne razumem se u korale uopste..meni je ovo i dalje fantazija i ne diraj nista, uzivaj..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Jun 20, 2019 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobra fora sa ovom horor muzikom. Ja i dalje mnogo volim GSP ma koliko ga prekrio jezivom muzikom, ali definitivno su u pravu kad kazu za njega da je pest coral. I GSP i Xenia i antelija, palitoe, pecurke... Ne moze tako jbg, pusti da ono radi svoje jer bi tri godine kasnije bio jedan koral, a ovde bi to bio GSP. Vidjao sam da ljudima sinularija recimo obraste sve i preuzme akvarijum.
Sa strane izgleda sjajno, zdrav akvarijum i zdravi korali koji se kolju za mesto. Zvuci kao san svakog morskog akvariste, zar ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Jun 21, 2019 1:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno da ti kazem,bas sam neodlucan-s jedne strane bih preslozio greben i otarasio se svih ovih napasti ,dok sa druge mi sve to kao sto i sam primcujes izgleda nekako prirodno,opusteno,onako kako sam nekad sve ovo zaamisljao.
ne preti meni ovde samo gsp,ima tu i kenia mnogo u pozadini,a ima i xenie.
Verovatno si ih pomesao sa tubipora musica koja mi je na levoj strani osrednjim busenom i u frontalnom levom delu zauzima pola akvarijuma,ona gusi najvise ali nju volim tako da se od nje ne zelim braniti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Jun 21, 2019 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep se greben formirao.
Znam da imaju neke kozice što jedu softije, zaboravio sam kako se zovu. Mozda možeš da uzmes 2-3 i napravis im kavez oko kamena sa tvrđom pvc mrezom. Male su ako pobegnu tesko da ce napraviti haos mislim da će ih ribe odmah smazati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bucephalandra sp. aqua artica Milivoje Lampa Biljke 0 Sub Maj 21, 2022 8:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic ili Atman LGM respectre Rasveta 1 Čet Okt 10, 2019 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic nosaci popindeed Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 19, 2019 1:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic Super Bright T5 HO 24w + 2... Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Nov 27, 2018 8:56 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Xenia Peku Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 03, 2018 8:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License