Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dutch nadam se :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 12, 2019 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otkriveno koja je biljka na proslim slikama Cryptocoryne becketii petchii pink Smile.
Sto se tice akvarijuma nije se mnogo togo menjalo,pojacana je prehrana za biljke na 50 ml nedeljno zelene isto tako I narandzaste Tropice,
zbog pojavljivanja rupica na listovim nekih biljka.Evo trenutnog stanja I malo slika stanovnika koji su bili raspolozeni da se slikaju.
Nadam se da cete uzivati i da nisam preterao sa slikama Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 12, 2019 9:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kuca981
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Nov 2018
Poruke: 4
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2019 10:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo svaka cast!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2019 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi preterao sa slikama, slobodno može još! Diiiivan!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2019 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,trudim se da sve odrzim u naj boljem redu ali mi se cini da ce uskoro neko presadjivanje da padne samo da uspem da se nagovorim I zasucem rukave da ubacim par vrsta biljaka a par izbacim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2019 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boje su strava. U cemu je tajna.... 😀 Svetlo,prihrana? Kakva ti je voda..jel ro voda?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2019 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svetlo,podloga I prehrana,Ro vodu nemam nego naj obicinija cesmovaca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 08, 2019 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikako da uhvatim malo vremena da pisem i postavim koju sliku za sada samo dve slike za koji dan ce biti jos nadam se Smile
Cim uhvatim vremena da zasucem rukave da preslozim i podsisam dzunglu.Ukratko Ancistrusi su poklonjeni jer su poceli da jedu biljke,cim su otisli biljke su pocele da se oporavljaju.Danas sam presao na dnevni Ei nacin doziranja hemije (zbog cene Tropice i dodatnih hemija,ovako izadje mnogo jeftinije sa malo vise posla) videcu za dve tri nedelje stanje pa cu postaviti da uporedimo.
Naj novije stanje Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 15, 2019 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako u subotu sam zasuko rukave i polako jednu po jednu biljku napolje i napravio novi raspored biljaka,tek kada sam zavrsio sve(dobrih 7 h u vodi) pogledam i razmisljam pa ni ovaj raspored mi se nesto ne svidja (tesim se da je to kod nas akvarista profesionalna deformacija Very Happy ) ali dacu mu sansu da se razvije i bilje poraste pa cu videti sta treba menjati heheheh.Kao sto sam rekao u proslom postu presao sam na ei sistem doziranja prehrane svaki dan pa sam prvenstveno zbog toga pocupo sve i posadio nanovo da vidim kako ce se biljke ponasati.Evo sada malo slika pre i posle cupanja Smile


Image

Image

Image

Image

Image
Posle cupanja bilo dosta biljaka Very Happy


Image

I nova postavka

Image

Image

Image

Image

Image

Biljaka koje su sad u zadnjem planu bilo malo pelcera pa se zato ne vide ali nam se da ce se razrasti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Apr 15, 2019 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E svaka tebi cast, ne bih ja pocupao svo bilje u tako lepo zaraslom akvarijumu nema para...

PS
Meni lep i pre i posle Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 15, 2019 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahahaha sto da ne razrasce se to ponovo sve za par meseci ovako se igram i gledam kako ce koja biljka da se ponasa,na kojoj poziciji bi naj lepse izgledala a i druga hemija pa hocu da vidim od starta kako ce da se ponasaju biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2019 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napredak posle presadjivanja.Za sada sam zadovoljan sa svime malo me muci Pogostemon Erektus dole je poceo da propada ali predpostavljam da je zbog manjka svetlosti ispod zbuna,sisacemo ga Smile ostale biljke lepo napreduju i nema nekih vecih problema sa njima.Evo malo i slika.

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 27, 2019 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na zalost vidim da su slike pogresne Very Happy a nema edita poruka tako da evo novih slika hahahahahha

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2019 7:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2019 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Miroslave, još jednom svaka čast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2019 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,uz malo truda sve bude na kraju dobro Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka "domaći" Dutch style bez CO... NEBOJSA4 Akvarijumi 15 Sub Feb 24, 2018 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj prvi akvarijum i nadam se uskoro ... iggo Akvarijumi 16 Ned Nov 23, 2014 12:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum, nadam se ne i poslednji rayli Akvarijumi 28 Ned Dec 06, 2009 9:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License