Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Next level by Doksas :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Apr 25, 2019 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Manji panj red moor sa nesto anubiasa prebacen u manji akvarijum, izvadjen echinodorus.

Ludwigia repens rubin trimovana prosle nedelje, i posadjeni pogostemon octopus i limnophila sessiliflora koje sam dobio od jednog clana foruma besplatno, hvala Zivadine i ovde, ziveli.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 25, 2019 9:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Maj 03, 2019 7:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bitno je da su biljke koliko vidim u dobrim rukama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Maj 03, 2019 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino napreduju obzirom da ih djubre samo ribe Smile

Image

Pelceri ovog "crvenisa" iz sredine ciju lepu crvenu boju nikako da uhvatim telefonom , idu tebi cim dodje vreme za trimovanje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 03, 2019 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam te dve biljke u akvarijumu bez djubrenja i co2. I mogu da ti kazem da kad uhvate zalet, morace da se sisaju na nedeljnom nivou. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Maj 04, 2019 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo nek rastu, ima se vremena a i volje sto je najbitnije Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

update

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2019 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel i dalje ne dodajes nista? Inace lepo izgleda bas.Jesu li ti ovo zuti neki listovi na Anubiji ili se meni cini?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2019 12:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Sky,

Ne dodajem nista, ali verovatno cu ovih dana poceti sa mikro i makro stigli su mi od RF.

Nisu zuti listovi na Anubiji, naprotiv bas su lepo zeleni ali slika sa telefona pa se ne vidi lepo i ispade da ima zutih .
Ono sto se takodje ne vidi na Anubiji su crne alge koje ima po listovima, mada ubacio sam nekoliko Nerita Zebri i vec su vidjane po tim listovima pa cemo videti hoce li se izboriti sa tom algom Smile

Inace sad razmisljam, kolika je umetnost i fotografisati akvarijum i preneti realne boje, posto ovako telefonom slikano boje su bar duplo bledje i "mrtvije" nego uzivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2019 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma jeste umetnost a i potrebna su posebna podesavanja da se neutralise boja neonki, sto ja ne umem i lotus ispadne roze. Very Happy


Hoce da se izbore, po meni svaki akvarijum treba da ima nerite, jednu moliku i amano kozice.Ciste sve ispred sebe. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dondjape88
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Mar 2019
Poruke: 8
Lokacija: REPUBLIKA SRPSKA, ČELINAC

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2019 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Doksas, prelepo, sve pohvale.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2019 12:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dondjape hvala Smile
Taj akvarijum sam bas zapustio u poslednje vreme ali krecemo sa obnavljanjem i tek treba da zablista i nekom duzem narednom periodu.
Duzem periodu kazem jer je to klasican "lenjivac" (low tech) akvarijum , bez CO2, hranljiva podloga se davnih dana istrosila, svetlo osrednje...ali ipak cu ga malo "pogurati" sa mikro i makro elementima jer se lagano uvecava biljna masa pa mislim da samo ribe ne mogu to dovoljno podjubriti za dalji napredak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dondjape88
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Mar 2019
Poruke: 8
Lokacija: REPUBLIKA SRPSKA, ČELINAC

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2019 7:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Redovno apdejtuj, da pratimo razvoj. Imaš smisla, pa je lepo gledati. Eh da ti je mojih 70 riba raznih vrsta, bilo bi pođubreno profi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Jun 13, 2019 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Limnophilia raste ko besna, vec je trimovana 2 puta, a ludwigia je blizu trimovanja.
Inace Ludwigia ide nasem clanu Zivadinu cim bude osisana Smile

Image

E da, poceo sam sa mikro i makro ali pola doze za sada...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Level 2 srki.acs Afrički ciklidi 11 Sub Maj 19, 2018 10:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License