Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako ubrzati rast biljaka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale98
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 51
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pre nekoliko dana doneo sam od priatelja nekoliko biljka.....kako da ubrzam rast biljaka???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 12:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kupi sera florena meni mnogo pomaze i stavi malo jace osvetljenje i ako zelis dodaj co2 mozes i bez co2 nije toliko potreban
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi obicno ne vole da cesto seku biljke vec vise vole "lenje" akvarijume a ti bi da biljke stalno trimujes. Za pocetak im obezbediti odgovarajuce uslove pa polako prati njihov rast.

Sta mislis da li bi ti bilo recimo korisno da nam kazes koje su biljke u pitanju i malo detalja o tvom akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 2:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja iam podlogu 5 cm...jako osvetljenje i dodajem sera florenu....i biljke kidaju....trimujem ih na 3-4 dana...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sale98
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 51
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

biljka je valisnerija.....podloga mi je neka od 5 cm......osvetljenje je neonka od 18w.......voda je 28 topla
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovi detalji koje ti je Bojan trazio i uopste kada se kaze da se da malo vise detalja misli se na velicinu aq, vrstu podloge i osvetljenje. Ovo su samo 3 da kazemo najosnovnija detalja.
Ja ne znam koliki ti je aq, ali pretpostavljam da ti je svetlo slabo. O podlozi necu da diskutujem jer ona je 5cm, mozda i 5 cm sitnog kamenja, zar ne? Preciziraj malo detalje i dobijas odgovor da neces moci da se odbranis od valisnerije jer je biljka koja jako brzo napreduje bez ikakvih dodavanja icega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sale98
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 51
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne podloga je pesak...aq je 60l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oskar oskarr
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jan 2017
Poruke: 7
Lokacija: JAGODINA

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2017 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zdravo,imam pitanje. akvarijum mi je 50 litara i u njemu imam 5 kriptokorina koje su od sera florene i co2 podivljale, i bukvlno listovi iz jednog coska idu u drugi i savijaju aman gore do vrha , sta mogu da radim sa njima , posto sam nov u ovome, kaako mogu to nekako da skratim ili sta vec , da listova ima vise ali da npr idu samo u visinu i budu kraci?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Feb 15, 2017 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oskar oskarr ::
zdravo,imam pitanje. akvarijum mi je 50 litara i u njemu imam 5 kriptokorina koje su od sera florene i co2 podivljale, i bukvlno listovi iz jednog coska idu u drugi i savijaju aman gore do vrha , sta mogu da radim sa njima , posto sam nov u ovome, kaako mogu to nekako da skratim ili sta vec , da listova ima vise ali da npr idu samo u visinu i budu kraci?


Da izbaciš criptocorinu i zasadiš običnu kripti koja ne raste toliko u vis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se moze ciklira ubrzati sa star... EmEmily Početak u akvaristici 3 Čet Jul 13, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License