Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gde naci granje za akvarijum? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Poll :: Da li bi zvao/la Gradsko Zelenilo da pitas gde imaju akciju skupljanja granja?

Da
15%
 15%  [ 3 ]
Da, jer mi je drvo potrebno za akvarijum
5%
 5%  [ 1 ]
Da, jer mi je skupo da kupim u prodavnici
5%
 5%  [ 1 ]
Da, jer ne znam gde drugo da ga pronadjem
0%
 0%  [ 0 ]
Ne
35%
 35%  [ 7 ]
Ne, jer glupo mi je da ih pitam
5%
 5%  [ 1 ]
Ne, jer mi nije skupo da platim u prodavnici
0%
 0%  [ 0 ]
Ne, ne volim da pripremam drvo za akvarijum
5%
 5%  [ 1 ]
Mozda, ali samo ako bi mi bilo potrebno za buducu postavku i mrzelo me da trazim na drugom mestu
30%
 30%  [ 6 ]
Ukupno Glasova : 20


Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 2:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozoves Gradsko Zelenilo i pitas ih gde imaju akciju skupljanja granja sto secenih svezih sto starog trulog i rezultat je ovo.. Laughing ..pun kamion granja na izvolte da biras sto za veci sto za manji akvarijum, jedino sto treba je priprema istog..

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 2:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lisac slatko si me nasmejao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 6:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo razonode nije na odmet.. Laughing

Ukoliko postoji neki drugi razlog sto bi zvali ili ne, slobodno pisite..

Iskreno mi zao sto ljudi nece da glasaju jer misle da je transparentno, aj da naglasimo da je glasanje anonimno. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam onaj drugi sto je glasao za poslednju opciju " Mozda" Smile

Iskreno, ne treba ni da ih zovem jer imam na placu nekoliko loza i vazda raznog granja i panjeva koje nije nikada prskano, ili barem 40ak godina koliko moje secanje seze u proslost Smile ali,nista meni ne izgleda u akvarijumu kao razgranat red moor .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ljudi ako su nekome potrebni hrastovi panjevi pustaju zutu boju ali su ocisceni neka mi se javi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma svako ima neko mesto gde moze da ode, ako nije rod ima prijatelja, ali vecina je lenja pa na kraju ode i kupi.. Smile

Zato i ova tema, da ne kazem zajebancija od teme, cisto da ljudi znaju da su iz BGZ-a voljni da podele info gde sta rade, a i kad. Jedino ako nalete u smeni na jednu sto tera sve u 3 lepe, onda zovi sutra ponovo.. Laughing

Npr u ovoj temi http://www.akvarijum.org/forum.....25548.html tacnije traznji covek se ne javi, da mu odnesem drvo, pa ostalo kod mene a onda se naslo slobodno vreme i nisam imao sta pametnije da radim i iskrojio korenje po nekoj mojoj meri za akvarijum 150x50x50, ali na kraju i dalje sedi u kanti i ceka gde da legne.. ovo je par fotki jos sa korom (sto/astal je 120x80, cisto radi uporedjivanja).. ovde ima sedam komada, a cetri je otislo kao poklon (u izgledu kao ovaj treci s leva na desno, na prvoj fotki ili gore levo na donjoj)

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Valter
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2013
Poruke: 94
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prošetaš pored reke, kad je lepo vreme i iznenadićeš se koliko lepih komada drveta može da se nađe za akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2019 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam pored koje to reke, kod nas u Kg nema granja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Valter
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2013
Poruke: 94
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2019 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na primer, reka Tamiš. Predivna priroda koja je okružuje, šume, ritovi, profili i kubici, bujna vegetacija i raznovrstan živi svet. Prošlog leta sam u Tamišu svojim očima gledao slatkovodne meduze velike kao fudbalske lopte. Reka pored koje nema šume, to i nije reka, to se u mom kraju zove kanalizacija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jun 01, 2019 8:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Glasao sam Ne. Iskreno ... u centru grada ne bi bilo korisno traziti granje. Okolina ... pa gde god da krenete mozda se nadje nesto zanimljivo. Interesatno je to da kad god nisam trazio granje i kamenje uvek sam nailazio na zanimljive "komade" Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License