Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beta Space Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Maj 16, 2019 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi siguran da se mazi? Mozda ti uzima meru da vidi da li moze da te capi iz jednog zalogaja?!?!?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 16, 2019 9:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Maj 16, 2019 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gde si narucio ovo seme i koja je biljka u pitanju, bas lepo napreduje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tajson
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2011
Poruke: 106
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2019 5:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravicu snimak i podeliti sa vama da vidite. Seme sam narucio sa wisha. Oni ga zovu mini leaf.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2019 8:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene zanima koje osvetljenje imas u tom akvarijumu? Posto to seme koje se narucje obicno nece da nikne ili i ako nikne vrlo slabo napreduje i posle nekog vremena propadne...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tajson
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2011
Poruke: 106
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2019 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Led rasvetu uglavnom koristim, okacio sam na predhodnoj stranici koju lampu imam, pored toga koristim led reflektor i diy varijantu sa led trakama. Kombinujem te tri posto imam 4 manja akvarijuma i jos sam 2 veca namestao. Najvise je bio led reflektor iznad. Uglavnom ljudi pogrese. Ja sam drzao dve nedelje samo seme i zemlju, prskao par puta na dan i obavezni od gore zatvoriti sa prijanjajucom folijom. Mnogi sipaju odma vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Maj 28, 2019 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imaš centralno grejanje u NS ne treba ti grejač, sa borcima sam držao i kozice bez problema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tajson
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2011
Poruke: 106
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U kuci sam, imam centralno ali kada su temperature kao ovih dana ne lozimo i temperatura se krece oko 21-22 u vodi. Kozice sam pokusao ali cim je uocio krenuo je na nju.
Sta mi se desilo, izvadio sam grejac stavio u drugi akvarijum, posle 2 dana borac je dobio bele tackice, probao sam sa baktrimom da lecim (sa njime sam do sada uspesno izasao na kraj) u ovom slucju nije pomagalo, pa sam pokusao sa morskom soli takodje bezuspesno pa je na kraju crko, apsolutno nista nije pomagalo, temperaturu sam postepeno digo do 30C i sve po propisu. Sta se desilo ne znam...da li je zbog hladnije vode ili nekog drugog faktora ne znan. Zao mi je jer je stvarno dobar bio. Dok ancistrusu u istom akvarijumu nista ne fali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Izbor filtera: Sicce Space EKO+ 100 i... Spavalica13 Filteri i pumpe 15 Sre Dec 25, 2019 7:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filteri Sicce Space Eko+ Aquarist1204 Filteri i pumpe 4 Uto Okt 29, 2019 5:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Beta borac boluje filip89x Bolest 25 Uto Sep 18, 2018 6:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Beta mrest bez jaja? Danijel-CH Razmnožavanje 2 Čet Feb 20, 2014 1:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Broj beta u akvarijumu? Danijel-CH Ribe 6 Čet Jan 30, 2014 2:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License