Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristicki skup u Beogradu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako sam saznao u Beogradu ce se odrzati akvaristicki skup 1. i 2. juna! (Subota i nedelja)
Adresa je Savski Venac (ulica milosa savcica 3)
cenu karte ne znam ali otprilike kako mi je jedan prijatelj rekao oko 200din manje vise.
dodjite da vidite sta sve ljudi uzgajivaci rade, kako formiraju velike sisteme kako sve to izgleda iz nekog drugog ugla.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 7:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ima neka zvanična objava toga ili neka stranica gde mogu da se vide detalji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam siguran, meni je to rekao prijatelj koji ce tamo biti predsravljati spoljne filtere tako da ne znam sta da Vam kazem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se nevaram to je aqua tera u Beogradskom akvarijumu i tropikarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ona se vodi kao ta ulica ali je ustvari ulica pored iza ambasade msm velike britanije tako nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2019 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To su objavili na instagram profilu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cena biljki u Beogradu sudyxor Biljke 1 Pon Nov 16, 2020 4:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Posjeta sajma u Beogradu , potražnja ... Mirche01 Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Okt 09, 2019 10:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lemna minor u Beogradu tiberi Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jan 22, 2018 7:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morsko druzenje u Beogradu No 1 Morska Akvaristika 0 Pon Avg 24, 2015 4:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 1. Akvaristicki seminar Akvarijumart AkvarijumArt 50 Pet Jan 10, 2014 2:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License