Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jezerce u dvoristu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik

Registrovan: 25 Feb 2009

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravih reci da sam imao don kihotovsku borbu sa zabama. Uspeo sam par puta da im primetim jaja i sprecim pojavu punoglavaca. Za sada nema nijedne zabe sto me raduje ali konstantno ih hvatam i izbacujem. Priroda je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 9:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

vlada_nis
Akvarista

Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010

PorukaPoslao: Čet Jul 11, 2019 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskopao sam ja jedno jezerce u selu otp 2*2m pre prvog maja ali zbog temperature i kisa sam ribice pustio dosta kasnije.
Ubacio sam drezgu i od ribica pretezno molike (7-Cool i po par ksifoa i gupika. Bilo je pitanje da li ce uopste nesto da prezivi jer nikog nije bilo u tom periodu u selu da ih non stop hrani nego tek dva puta nedeljno a ja otisao da dajem ispite u Ns.
Nakon mesec i nesto sam dosao i ostao odusevljen. Molike su se izmrestile, ne Bog zna sta, ali sam zatekao 10ak mladih koje su vec skoro 2cm. Ribice za diskus futer nisu zainteresovane jer imaju larve komaraca.
Zaba nema uopste ...
Za gupike sam primetio da su muzijaci dobili metalik boju po ledjima.
Vodu sam vadio malo kofom da polijem vocke u blizini i crevom dodao novu. Muka je sto mora da se pazi da ne izbacim kofom i neku malu ribicu.
Kad budem otisao sledeci put cu da pustim jos neke ribe i da instaliram neku pumpu za vazduh (trenutno nema nista, cista priroda) jer najtopliji deo tek predstoji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista

Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2019 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupi, Ksifo, Moli
Pilot projekat, bez kiseonika, sa povremenim dosipavanjem vode. Hranjenje jednom nedeljno. Instaliracu za vikend i kiseonik i to im je to. Dogodine idemo jos par jezerca i razvrstavanje ribica.
Pozdrav
https://youtu.be/mNBkePw-wz4

Poslednji put izmenio vlada_nis dana Pet Avg 02, 2019 11:01 am, izmenio ukupno 2 puta
Fricky`88
Akvarista

Registrovan: 29 Avg 2010

PorukaPoslao: Uto Sep 03, 2019 5:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se ideja. Otvoricu novu temu i ubaciti moju izradu fontane. Od pocetka do pred kraj. Posle duzeg vremena bez akvarijuma poceo da kriziram i ostvario svoju zelju kao i ti pa napravio vrtno jezerce od nekih 7-8 m³
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce, od betona Fricky`88 Vrtna Jezerca 2 Uto Sep 03, 2019 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje jezerce Loco-Serbia Vrtna Jezerca 8 Sre Nov 28, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za jezerce koje zamrzava Matija radulovic Biljke 5 Pet Jun 01, 2018 10:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jezerce sa zivorotkama i po kojom bab... NightCrawler Vrtna Jezerca 5 Sub Maj 26, 2018 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker