Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozice u spoljnom filteru Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nov sam u akvaristici i znam da je glupo pitanje, uglavnom kozica mi skoro non stop bezi u spoljni filter prebacivao sam je par puta ali ocigledno ona gotivi ovo mesto (amano) ostale crvene jos nisam vidjao. Sta da radim? Da li moze da ugine ako ostanu tamo?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 8:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam vise kozica u filteru nego u akvarijumu naravno pricamo o staklenom dvokomornom filteru kad god ga cistim vratim ih u akvarijum i opet male kozice zavrse u filter tamo rastu kote se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

casti ih nekada nekom salatom u filter ili spirulinom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci hvala Very Happy ribice mi kupljene u zemunu a kozice u beogradu moguce da su zato pobegle hah :'D
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2019 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gadni smo mi zemunci Laughing Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2019 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao jednu koja je odrasla u srednjoj komori filtera. Provela je bar 6 meseci tu. Bez problema možeš da je držiš u filteru tu je njoj hrane u izobilju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2019 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno na pomoci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License