Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sta dalje?! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2019 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas ih u akvarijumart oni su tamo na nbgd al kako sam video svi su pnako malo veci, a ja sam mog kupio u zemunu u akvarijum centru oni imaju bas male, iskreno vise volim da od malih nogu budu kod mene nego tako matore primerke da uzimam ali uglavnom sa ove strane mosta ih imas svuda a najeftinije su ti u akvarijum art sad nzm za cenu tacno ali su najeftiniji, a to sad nzm slagacu te al msm da je negde u gandijevoj znam kako doci ali ne pamtim ulice hah 😋 mada imas na njohovom sajtu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2019 11:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 06, 2019 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto mi zabolo ne znam da li sam postovao ali napisacu opet. Imas ih u akvarijum artu na nbgd i akvarijum centru u zemunu, preporuka moja ti je da uzmes na nbgd jeftiniji su mada centar ima i bas male ako vise volis da kod tebe odrastaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2019 6:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda su ih skoro dobili. Ko zna koliko puta sam išao i pitao i kod jednih i kod drugih
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2019 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam i ja za kulije i nikako i jucenaletim da su im stigle 😊 bolje idi uzmi, kupuju ljudi ko ludi 😋
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2019 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragane sto ubaci ovo zeleno kamenje (ili staklo sta je?), jel ima neku funkciju ili je ukrasno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2019 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E to je zato sto sam u tom akvarijumu nekad imao kornjace a sa tim da nista nisam mogao da posadim jer sve uniste bio sam napravio dekoraciju da to zeleno kamenje izgleda ko trava medjutim vremenom se izmesalo a da ih vadim bas ne bih imao zivaca 😂 mada lepo izleda i ovako razmisljao sam da uzmem neki zelenkasti pesak pa da opet pospem tako, mada nzm koliko je to pametno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2019 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile Ta ideja sa peskom i zelenim kamencicima me podsetila na nesto ovako:



Image


Al iz daljine stvarno izgleda kao neka tepih biljka:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Jun 07, 2019 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahahahahaha pa da tako nesto :'D pa izgledalo je dok se sve nije izmesalo mada ovako uzivo kad se vidi nije lose jer bukvalno je u boji biljaka pa stvarno deluje zanimljivo samo ne znam da li da kupim jos ali neki sitniji tako zeleni pesak, primetio sam da koridorasi po nekad se samo trgnu verovatno su ostri poneki ti kamencici :\ a stvarno nemam zivaca da vadim jedan po jedan
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Jun 09, 2019 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sire crevo kod sifoniranja pa usisas i kamencice ili mrezicom?

Ako povredjuju koridorase bolje ih izvadi..

Kad ih izvadis u kofu (bice jednom) slobodno isperi dobro i osusi, ako te mrzi da sam to trebis i da razdvajas ti stavi u jednu ciniju taj miks a ispred stavi dve cinije i po par od braon sljunka i par od po zelenih kamencica i kad ti dodje neko i pita sta je ovo ti kazi da je "antistres relaks metoda" za smirivanje zivaca, tj odvajanje kamencica..

Tako sam ja odvajao beli/crni/crveni (granulacija 1-3) i dugo bile tri cinije na zemlji, kako sam ih premestio na sto svako ko je dosao pitao se sta je ovo, isto rekoh antisres i zabava je krenula.. Wink

..ali pazi moze da se najde neko ko zeli da krene ispocetka pa da pomesa sve zajeno (sto se isto desilo) i da cak ni ne krene, tako da kad bude malo odvojeno braon sljunka ti ga ubaci u akvarijum i ubaci zelene opet nazad u miks pa sve kao ispocetka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 09, 2019 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahaahahahha pokusacu 😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 09, 2019 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj pogledajte ih :3 jedva cekam da mi se panj potopi u potpunosti pa da sredim akvarijum kako treba Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 27, 2019 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napreduje Very Happy
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raste Very Happy Iz meseca u mesec je sve lepsi Smile)))
Image

Imam i male bebiceeeeee inace ovo mi je prvi put da mi se okotila neka ribica Very Happy i nisam mislio da cu ubosti trenutak kako izbacuje mlade tako da sam presrecan sto sam i to doziveo i video Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jul 18, 2019 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahah nasao sam sliku iz 2009

Image

Idemo dalje Very Happy Dzungla da postane Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Jul 18, 2019 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar ti taj komsija sa slike iz 2009
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Procurio Juwel Rio 180 - sta dalje? geronimo Akvarijumi 7 Pet Okt 19, 2018 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka I dalje isti problem Trifke98 Alge 2 Sub Nov 04, 2017 2:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc kupio sam akvarij i kako dalje :/ djoga94 Početak u akvaristici 11 Ned Nov 22, 2015 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 15 dana mraka a i dalje voda zelena nenad i sandra Početak u akvaristici 15 Čet Avg 22, 2013 10:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari postavili ikru na listu - sta... FEK@ Razmnožavanje 3 Sre Jun 26, 2013 12:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License