Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Malawi white 160l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ASX
Akvarista

Registrovan: 18 Apr 2018

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2019 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moras malo da im kombinujes hranu, ja sam sa Sera san i Sera flora presao na tetra pro alge i color sera diskus i malo i tropikala Very Happy ima raznih kombinacija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2019 12:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista

Registrovan: 02 Feb 2013

PorukaPoslao: Uto Maj 07, 2019 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam zašto si ubacivao julidochromise, nikako mi se ne uklapaju.
saramladji
Akvarista

Registrovan: 18 Jan 2016

PorukaPoslao: Sre Maj 08, 2019 8:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam hteo da ubacujem Julidochromise ali klincu su se svideli i nije hteo da prestane da ih spominje sve dok ih nismo uzeli Smile
Plan je bio da bude čisto Malawi biotop a koliko sam shvatio Julidochromisi zauzimaju donji deo akvarijuma pa sam zato podlegao pritisku.
saramladji
Akvarista

Registrovan: 18 Jan 2016

PorukaPoslao: Sub Jun 08, 2019 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li moze mala pomoc? U akvarijumu je temperatura vode na malo preko 29 stepeni. Kako spustiti i da li treba spustati temperaturu?
ASX
Akvarista

Registrovan: 18 Apr 2018

PorukaPoslao: Pon Jun 10, 2019 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvoris haubu... Nema neke druge pomoci. Mozes i zaledjenu flasicu od 0.5 da ubacis da pliva
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malawi ciklidi - dobra kombinacija il... Big-proof Afrički ciklidi 7 Sre Okt 10, 2018 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi 160 litara NEBOJSA4 Afrički ciklidi 6 Sub Apr 07, 2018 2:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi 160l -novi pocetak joca93knj Afrički ciklidi 2 Ned Mar 25, 2018 11:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka White Ghost 300L Strahinja025 Akvarijumi 46 Pon Jan 15, 2018 5:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Stari akvarijum 160l Serene Sky Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 11, 2017 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker