Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RAMOVI ;) Microgeophagus ramirezi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2019 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trazio sam nesto za manji akv.(70x30x40) i odlucio se za ramireze .
Uzeo sam dva para ,ramirezi su na 3cm .
Planiram da ih za max. 1 mesec prebacim u veci (150x50x50)


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2019 10:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2019 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepa riba...imam zelju a i uslove da ih drzim ali ne mogu da nadjem dobre primerke nazalost...jednog dana ce svakako zaplivati i kod mene nadam se Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Jun 03, 2019 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U planu je da bude neka Amerika.
E sada jedino pitanje... za ovaj veći akv. dali podloga da bude crni ili beli pesak !?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Jun 03, 2019 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crni ce im dati za nijansu izrazenije boje ali ako je tebi lepsi beli, ipak ti ces da ga gledas svaki dan mi samo preko slika tako da ti tu nesto bas i nismo od neke pomoci. Smile

Ukoliko ces biotop onda sivi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sub Jun 22, 2019 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto je pozadina crna odlucio sam se za beli pesak .

ramirezi su prebaceni u veci akv. sa altumima

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ramirezi za kozice ili biljke Salvatoree Razmena 0 Ned Apr 11, 2021 6:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakadu apistograme i ramirezi? Slepi_Putnik Američki ciklidi 14 Sub Apr 13, 2019 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka microgeophagus ramirezi djole-80 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jun 10, 2017 9:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Microgeophagus altispinosa Icecool Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 05, 2017 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ramirezi Dare021 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 11, 2017 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License