Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Carobna zemlja novo pakovanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko upoznat sa ovim izmenama i da li ova nova zemlja moze da se koristi u aq?
U prodavnici mi kazu da su se tamo neki zakacili sa tom fabrikom(sta god @#$ Rolling Eyes ) i resili da naprave svoje pakovanje, prodavacica ne garantuje da je isti sastav

Novo pakovanje
Image
Image

Staro pakovanje
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka U Sremu nista novo... plavsic88 Akvarijumi 10 Sub Feb 15, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mineralizovana zemlja Peku Podloga 6 Sre Sep 04, 2019 3:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja za cveće Peku Razno 6 Sub Sep 08, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja ispod pijeska pljevljak Početak u akvaristici 12 Čet Jul 12, 2018 7:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo postolje Rainmaker Uradi Sam (DIY) 23 Čet Maj 10, 2018 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License