Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cupanje biljaka i rupe u podlozi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sumnjam na coridorasa ili amonijera?
Coridoras je jos mali oko 3.5cm, a amonijer ima oko 7cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 7:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amonijer skoro 100%
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje su biljke iscupane? Jesu li dugo posadjene ili tek nedavno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anubias nana, valinsneria, kopa oko i ispod njih. Pomera kamenje po akvarijumu, jos malo pa ce i microsorum da mi zavrsi na povrsini. Menjao sam raspored pre jedno mesec i po dana tako da ne znam da li je to skoro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odnah da ti djile kazem da te je nenad pogresno informisao,jedno ako on ima!A ja u mom akvarijumu imam 6 corydorasa i jednog torukatuma i nemoze da prodje dan da nepocupaju svo bilje osim valisnerije(posadjena tokom cikliranja),tako da sacekaj jos nekog pa vidi ko je pogresio ja ili nenad Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja ti je debljina podloge ? Anubias nana ima slab koren i ne sadi se dirketno u podlogu, a cudi me da cupaju valinsneria ona ima veoma jak koren. Ako je podloga ok ne bi trebalo da se cupa jer se brzo i ukoreni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podloga je oko 5 cm. Kopa oko korenja valinsnerije i samo je posle izbaci, uglavnom nove izdanke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je u pitanju onaj akvarijum ciju si sliku nedavno postavio onda mi se cini da ti je kamenja dosta krupno tako da me i ne cudi da ti iscupaju biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je taj aq. Ima 50 - 50 sitan i krupan sljunak a ovaj sitan propadne na dno posle nekog vremena. Moracu da kupim tegice pa da stavim na biljke...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mix biljaka—crveno dominantno :) manastiriste Ponuda 2 Pet Mar 19, 2021 1:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License