Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Lotus cvet Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zbog nedostatka vremena akvarijumi su malo zapusteni ali to nije smetalo da lotus procveta.

Image

Obicno sam mu sisao listove kad zamrace akvarijum ali ovaj put nisam stizao i na kraju nagradi me sa cvetom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 12:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Apsolutno prelepo!

Koja je velicina ovog cveta, ne mogu da procenim na slici?

Moze neka slika krupnog plana?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 12:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno baci malo slika da vidimo sta znaci zapusteno:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo!

Da pridodam malo ovoj temi sa jednom starom temom Smile

http://www.akvarijum.org/forum/lotos-t12991.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Definitivno prelepo! Bravo

+1 za par fotki celog sistema da vidimo zapusteno, naravno ako nije vec osisano.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 09, 2019 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvet je prosao, savio se u vodu i sad je pod vodom skupljen. Trajao je par dana. Danas krenem da konacno promenim malo vode i ugledam da krece novi cvet. Haos Smile
Velicina, huh, iste je velicine kao cvet kao cvet lokvanja u jezeru ali mi je ovaj nekako lepsi, stvarno prelepo izgleda uzivo. Izmericu sledeci pa cu biti precizniji da se sad ne frljam sa velicinom.
Zapusteno je, mnogo sam biljaka izvadio, dakle nisam sisao nego vadio. Nista specijalno nema da se vidi, zaista. Da budem iskren, malo sam se i umorio od stalnog seckanja pa razmisljam da predjem na low light, jos sam u fazi razmisljanja. Tesko je izaci sa ovom litrazom i sa jos jednim malo manjim od 350 litara.
Trenutno sam se vise posvetio jezerceru, ribama i biljkama u njemu plus sto sam nedavno poceo praviti i bazen za ribe.
Haos, lud covek Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jul 10, 2019 6:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Haos, lud covek Smile


Nisi sam Laughing Laughing Laughing

Dobro je jer nas ima Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jul 11, 2019 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Bojan ::
Haos, lud covek Smile


Nisi sam Laughing Laughing Laughing

Dobro je jer nas ima Very Happy Very Happy Very Happy


Very Happy

Otvorio se novi cvet.
Ovaj se mnogo brze otvorio od prvog.
Ima 12 cm u precniku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nymphaea lotus Malina Biljke 3 Pet Sep 27, 2019 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam lotus za Kozice Djape Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Mar 17, 2016 2:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban Nymphaea lotus red nebojsa.85 Arhiva Malih Oglasa 7 Ned Jan 03, 2016 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Shone Pa : Cvet Hygrophila angustifolia Shone Pa Biljke 0 Pon Jan 05, 2015 3:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka cvet nane Ankalagon Biljke 1 Sub Jul 26, 2014 1:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License