Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jul 11, 2019 9:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako sam se obradovala kada sam videla nove fotke u tvojoj temi! Super su ovi "tufnasti" !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 11, 2019 9:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jul 11, 2019 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam Smile

Tufnaste u toj boji bas nesto jako lepih ni na netu nema. Volim kad sebi postavim neki zadatak, tada sve dobije sirinu i neki drugi smisao. Sto bi rekli kada igru podignem na visi nivo.

Ovo sve sam slikao sa nekim telefonom, jos da ne moram da smanjujem slike da bi ih okacio na sajt bilo bi jos bolje.

Evo jos koja Wink

Ovo su kao Dumbo Ear

Image

Image

Kolumbija kobra uvozna

Image

Miks zenkica Green kobra i muzjaci mosac

Image

HB yelow i gold mix

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jul 11, 2019 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Top su.
Nista manje nisam ni ocekivao od tebe Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Jul 12, 2019 7:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Ime!

Sa ovom ribom cu sad da radim, videcemo sta ce mi se kako pokazati, posle prvih mrestova.

Doneo sam ovih dana jednu odluku a to je da cu u buduce vrsiti jos rigorozniju selekciju prilikom ostavljanja matice kod gupija! Sad imam vise prostora pa mi to omogucava bolju selekciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Avg 29, 2019 6:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jos koja fotkica. Buduca matica.

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License