Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li postoji mogucnost? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Jul 12, 2019 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chaosad bas sam tako nesto i zamisljao Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 12, 2019 10:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Jul 12, 2019 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema slike, ja sam rekao samo da postoji mogućnost nista više. Upadaju u sump ribe bez problema ako preliv nije lepo odradjen, tj prenizak je ili nema resetku. Kod tebe bi trebalo da bude prenizak. Naravno to zahteva da u drugom akvarijumi imas dosta manji nivo vode da ne bi doalo do poplave kad nestane struje.
Ato se tice potoka za cev/most koji ti planiraa da napravis ribama ne bi trebao da predatavlja problem, zbog veličine. Bez protoka 50% riba neće ni zamišljati da proviri šta se dešava unutra.

Zagledam malo slike, produžni olači na zid, tu gde stoji je samo nezgoda koja čeka da se desi, na kartonskoj kutiji je i pored filtera.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pet Jul 12, 2019 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo lisac kaze....sto ne pokazu kako to izgleda kad ga useru alge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Jul 13, 2019 8:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Peku: cuo sam ja i za bunar na tavanu kao i za drveni sporet ali dok ne vidim ne mogu da skontam kako funkcionisu. Nisam zaista razumeo kako izvesti povezivanje dva akvarijuma na razlicitim visinama cevkom koja treba da je uvek ispunjena vodom sa protokom koji dozvoljava ribama da idu u oba pravca. Suprotno mi je logici a bilo bi interesantno da moze da se izvede.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Optiwhite u Srbiji - da li postoji? m.vlacina Ostala oprema 9 Ned Okt 28, 2018 4:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Postoji li alternativa Zelenom barbusu? marjanb021 Ribe 1 Pet Feb 10, 2012 9:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License