Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako ocistiti mrtvi koral Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Oscar_H
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jul 2019
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Jul 20, 2019 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima!
Imam problem sa mrtvim koralima,posle visenedeljnog ciscenja(drzanja u hloridu,ispiranja,susenja...)pokrenuo sam akvarijum od 0 .Posle ubacivanja mrtvih korala pojavili su se nitrati u visokoj koncentraciji.Voda je izgubila kristalnu cistocu.Koliko sam mogao da primetim bele naslabe sa korala se polako "tope".
Da li neko zna kako da skinem te naslage sa korala?
Unapred zahvalan!

Slika
[img]https://photos.app.goo.gl/cJA6Sai5v8z6QszC7[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 20, 2019 6:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Jul 20, 2019 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde posalji ponovo sliku da vidimo.

Image

Jel ova ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oscar_H
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jul 2019
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Jul 20, 2019 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, to je ta slika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Jul 20, 2019 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slikaj ceo akvarijum da vidimo. Predpostavljam da si ubcio suv kamen. Proces cikliranja s takvim kamenom ce da potraje. Moras napisati jos detalja oko svog morskog akvarijuma. Litraza, oprema, rasveta, pumpa itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oscar_H
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jul 2019
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Jul 20, 2019 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je nov,sipana je RO voda,ubacena so i tri stene(koje su tretirane kako je vec navedeno,stajale su u ro void pre ubacivanja u akvarijum).Nema ribica,nema zivih korala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License