Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poklanjam - Cryptocoryne wendtii Brown Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 21, 2019 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvađene dve kripte iz akvarijuma 150x50x50, subota popodne, stoje u kanti od 20-25l.

Image

Image


Ako ima zainteresovanih koji mogu da dođu da je preuzmu neka se jave, sa ovom količinom može da se dobro ubilji nekoliko akvarijuma...

Ne šaljem! Ne donosim!

Zainteresovani neka se jave i prvi sa kim se dogovorim može da nosi sve (ovo sve zbog mog nedostatka vremena)!

Ja sam na Galenici, Zemun, Beograd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 21, 2019 10:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 21, 2019 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rezervisano za večeras do 21h, javio se kolega chaosad.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Jul 21, 2019 3:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako niko neuzme dolazim kod tebe na stanicu na galeniku da pokupim da ih udomim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 21, 2019 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da sam znao da ti treba zvao bi te... Biće opet za par meseci (predpostavljam), sad sam skoro sve povadio, ostalo par manjih pelcera u akvarijumu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 22, 2019 8:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može brisanje!
Preuzete kripte.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam pistiju io Na poklon 0 Sub Mar 16, 2024 5:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam Masked Julie (Julidochromis... Dukisef Na poklon 0 Pon Jan 22, 2024 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i xif... Dukisef Na poklon 0 Čet Nov 16, 2023 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam dva Crossocheilus Siamensis... tiberi Na poklon 1 Sre Okt 25, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike Dukisef Na poklon 0 Pon Mar 06, 2023 10:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License