Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 apistogramma cacatuoides - muško ili žensko? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2019 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo ljudi, potrebna mi je pomoć.

Kupio sam jednu apistogramma cacatuoides kao ženku, ali bila je mlada jedinka, sada polako raste i čini mi se da je mužjak. Evo fotki mog ,,para'' pa bih zamolio iskusnije akvariste da mi kažu da li su ovo dva mužjaka? Ako jesu nudim ovog mlađeg za razmenu ako neko ima ženku viška Smile

Desno na fotografijama je stariji mužjak, a ovo manje je predmet mog upita. hvala vam


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2019 1:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2019 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni izgledaju kao dva muzjaka. Zenke su manjih peraja i slabije ofarbane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2019 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo su ti dva mužijaka... Ženke su manje, i imaju drugačija peraja. Žuto telo, i žuto crna peraja.

Ovo su ti dva mužijaka kakadua orange. Čudi me da su ti prodali mužijaka, pošto posle par meseci se jasno vidi razlika između mužijaka i ženke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2019 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala ljudi, carevi ste
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
brankorad
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2015
Poruke: 90
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2019 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Definitivno su oba mužjaka. Dok su manji mogu da liče na ženku. Meni su nekako crna donja prednja peraja najbolji pokazatelj da se radi o ženki.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gambusia
Akvarista



Registrovan: 16 Jun 2019
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2019 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Te kakadu apistograme umeju da budu poprilično skupe kad su u matičnoj veličini, ali kod mladih je malo teže odrediti pol. Jesu jeftinije, ali u ovom slučaju dožlo je do greške (Mislim da nije bilo namerno i da prodavac ne bi trebalo da pravi problem oko zamene ako mu je ostalo još apiosto-a iz tog legla).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Apistogramma kakadu xxxvelja Tražnja 0 Sre Jun 16, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma hongsloi Andjelija Tražnja 0 Uto Sep 15, 2020 10:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides Biolog Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jun 12, 2020 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma Cacatuides mr_anovic Arhiva Malih Oglasa 6 Pon Feb 17, 2020 11:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma cacatouides m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Maj 23, 2019 10:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License