Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CO2 boca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2019 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam jedno malo pitanjce, nasla sam staru temu na forumu o co2 bocama za paintball ali nema u njoj nesto informacija. e sad, posto u srbiji ne postoje male boce za co2 da se kupe, a postoje boce za paintball, a ne bih da cekam mesec dana da stigne iz inostranstva, a i pitanje kako bi to carinu proslo i dal bi proslo uopse. Da li boce od 20oz-a (nekih pola litra, mozda malo vise) mogu da se koriste kod nas u hobiju? msm zasto ne bi moglo, co2 je co2, ali me interesuju vasa misljenja, jer ne mogu da kupujem bocu od 2+ kg, radije bih uzela 2 male, jer na litrazu koju imam (60l) 2kg ce samo da mi zauzima prostor, a volela bih da sve spakujem u ormaric ispod akvarijuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2019 11:54 am Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 28, 2019 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da podelim moje iskustvo....10-ak godina sam izbegavala da uzmem bocu. Onda sam jako , jako pozelela lep tepih i crveno bilje i uzela preko oglasa , za akvarijum od 35l malu bocu od 0.5 Dennerle.
Odlicna je, vizuelno lepa, ali se brzo isprazni. Svakih 1.5 mesec sam je punila. A, jos mi je ideja da razdelim co2 na dva takva mala akvarijuma, znaci svaki mesec.
Na kraju balade, prosle nedelje sam uzela bocu od 2kg.. .a malu cuvam kad resim da akvarijum u predsoblju sadim zahtevnim biljkama.
Rezime - uzmi odmah od 2kg...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2019 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas tako. Sve ispod 2l je zaista bacanje para....jedino ako je dobijes dzabe😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2019 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam zbog dusevnog mira uzeo 10l bocu....onu debeljuskastu a nisku....ne bih je menjao ni za brdo karamela iako sam je jedva ugurao pod akvarijum....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2019 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa na kraju me nagovoriste, bice onda 2+. Valjda ce stati u postolje, nemam predstavu koliko su te boce visoke. 10 nemam gde da stavim i da hocu 😌 imala sam ideju da uzmem 2 te od po pola litra, vrv bih bila mirna neka 2 meseca, ali naspram 4 meseca izmedju punjenja to ipak pobedjuje :')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2019 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja od 2l je za nekih 5cm samo vislja od moje od 0.5 jer ova id 0.5 ima onaj lepi elegantni drzac. I meni je isto bio ptoblem da li cu je moci smestiti ispod stola Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Uto Dec 17, 2019 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drugari,uzeo sam bocu co2 od 10kg.Sada jurim ventil sa manometrom.Interesuje me da li postoji mogucnost da se ventil zaledi i koje su posledice, i posto se bavim medicinom imam mogucnost ds dodjem do medicinskog ventila pa pitam sta je i kako je najsigurnije postupiti.Imam decu malu pa ne bih da rizikujem posto ce da udju u akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka CO2 Boca Baia Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 04, 2018 8:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Boca i manometar - NS polke Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Okt 01, 2018 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati CO 2 boca "Dennerle" djuraa Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Feb 24, 2017 10:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Co2 Boca Luvias Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Dec 20, 2016 12:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boca co2 trajanje tigar Ostala oprema 19 Sre Nov 23, 2016 2:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License