Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crno staklo za filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
markovic000000
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2009
Poruke: 31

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2019 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko iskustva sa crnim staklom, toniranim, i da li neko zna cene istoga? Koristio bih 8 mm za pregradni filter, mislim da je bolja solucija od lepljenja pleksiglasa zbog moguceg kasnijeg odlepljivanja pleksija jer ga silikon bas ne drzi... I da li je to staklo totalno neprovidno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2019 2:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2019 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da se to zove LAKOBEL STAKLO
koliko sam ja našao košta oko 3500 /m2
i najveće debljine je 4mm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kale
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2016
Poruke: 63
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2019 8:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupis Crni Soudal Silicone za AQ oko 700 kinte i premazes staklo sa strane gde dolazi filter i zavrsen posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2019 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta planiras da radis u akvarijumu kad ti treba 8mm staklo za pregradni filter?
Miislim da u svim bojama duge možeš naci ono "duplo staklo" ili kako se već zove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markovic000000
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2009
Poruke: 31

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2019 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je za prijatelja, tanak pregradni filter celom duzinom na 120 cm, treba 8 mm.. Najverovatnije ce ipak ici crni pleksiglas od 2mm na obicnu osmicu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2019 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pregrada koja je u vodi je jednako pritisnuta sa obe strane tako da teoretski mozes da je napravis od onog 3mm tankog krtog stakla sto se nekad stavljalo u vrata i prozore(vise se i ne proizvodi Smile ). A druga stvar, posto je to pregradni filter znaci da ce imati pregrade pa raspon nexe biti 120cm nego vrv mnogo manji pa shodno tome mozes da napravis ustedu i odradis to sa cetvorkom ili bas ako se toliko plasis onda sa sesticom....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2019 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako hoceš akril onda gledaj da uzmeš liveni/cast. Ekstrudirani će se vremenom izvitoperiti i deformisati. Previše je "mekan", grebe se lakše i brže u odnosu na cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markovic000000
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2009
Poruke: 31

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2019 6:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zahvaljujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markovic000000
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2009
Poruke: 31

PorukaPoslao: Pet Avg 30, 2019 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel neko koristio taj liveni za pozadinu unutar akvarijuma? Da li se on vremenom odlepi i izvitoperi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molike crno/zute/sarene Dukisef Na poklon 0 Pon Jun 27, 2022 10:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License