Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sta dalje?! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jul 18, 2019 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahahaha 😂 idalje ga civam za uspomenu 😄 i dobro posluzi kad mi dodju neka deca u goste 😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 18, 2019 11:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dragan996
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2019
Poruke: 48
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Avg 07, 2019 1:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh pa sad mislim da par meseci necu nista novo uzimati, pusticu da mi biljke narastu, ribice da se mreste pa cu tamo za 2/3 meseca videti da dodam neke stvari (verovatno biljke za ovo brdasce) Very Happy

Image

Da imam i delfina Razz Very Happy

Image

U ovom malom akvarijumu imam jedno 15ak kozica i male ksifo, grejac i sad sam uzeo i atmanov hang on filter. tu sam razmisljao da drzim kozice, znam da ce vecina reci sto hang on i da nije pogodan za kozice al ako nista ja volim da eksperimentisem (idem svojom logikom nekom, sad to sto nije ispravno boze moj Very Happy ) videcemo da li ce biti malih kozica za par meseci Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Procurio Juwel Rio 180 - sta dalje? geronimo Akvarijumi 7 Pet Okt 19, 2018 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka I dalje isti problem Trifke98 Alge 2 Sub Nov 04, 2017 2:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc kupio sam akvarij i kako dalje :/ djoga94 Početak u akvaristici 11 Ned Nov 22, 2015 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 15 dana mraka a i dalje voda zelena nenad i sandra Početak u akvaristici 15 Čet Avg 22, 2013 10:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari postavili ikru na listu - sta... FEK@ Razmnožavanje 3 Sre Jun 26, 2013 12:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License