Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Posle 99 godina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik

Registrovan: 20 Sep 2012

PorukaPoslao: Ned Jun 30, 2019 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brao brao Baio!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Jun 30, 2019 9:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista

Registrovan: 18 Apr 2010

PorukaPoslao: Ned Jun 30, 2019 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Danke ti ga sehr Shone!
Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Jul 06, 2019 8:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kunem se u Blyxu da nisam nestrpljiv....jednostavno moram da porezem ovaj korov da druge biljke dodju do "Zdrake" 😊
[img]Image[/img]
m.vlacina
Akvarista

Registrovan: 11 Jun 2017

PorukaPoslao: Sub Jul 06, 2019 8:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni ovo ekstra izgleda! Smile

Baš volim kad se crveni akvarijum Smile
Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Jul 06, 2019 10:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo je i do lampe....uslikan je pod lajsnom gde je 50% fullspectrum LED....one su crvenkaste....kad upalim belu lajsnu onda dobije realniju boju...
Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2019 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Doslo je do male rokade u prednjem planu....

Pre rokade:

Image

Tokom.....sto bi kolega sa foruma rekao....izgleda kao cernobilj:

Image

I nakon ponovnog sadjenja:

Image

Image

i malo dodatih detalja....zapravo ovi panjici su i do sada bili u akvarijumu ali prekriveni biljkama pa kao i da ih nisam imao....sad sam ih malo izbacio previse u prvi plan ali ajd...nema veze:

Image

Image

Image

I naravno, prokletstvo svakog akvariste....opet nisam zadovoljan ucinjenim. Kao da je neko drugi sadio dok ja nisam bio tu.....ah sta da se radi....
Dragan996
Akvarista

Registrovan: 30 Apr 2019

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2019 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ovo je fantasticno!!! A gde ste kupili te male panjeve ako nije tajna? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2019 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio punu kutiju tih panjica na poklon od jedne dobre duse....u pocetku sam mislio da ce biti beskorisni ali sve vise i vise uvidjam da mogu itekako da se dobro iskoriste....
Dragan996
Akvarista

Registrovan: 30 Apr 2019

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2019 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma da bas su simpaticni pogotovo sto mozes vezivati mahovinu bas extra izgleda 😄
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Uto Avg 06, 2019 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I polako krecemo sa novim projektom rasvete. Ugrade 1.04....nabavio sam novu mnogo bolju aluminijumsku lajsnu kao nosac i hladnjak za diode.

Gornja povrsina na koju ce biti montiran i mali kuler da izvlaci toplotu:

Image

Donaj povrsina na koju cu montirati LED-ove:

Image

Ispod poklopca ima cak i malo rebara koji ce dodatno da odvlace toplotu a ujedno ce oko njih da cirkulise vazduh:

Image

Image

Planiram da napravim pet zasebnih kanala kako bih mogao da ubacim i kontroler i da to koliko toliko automatizujem....
nikouro
Urednik
Urednik

Registrovan: 14 Feb 2010

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2019 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasta se ta lajsna koristi ?
Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2019 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je Alu kabl-kanal. Po kancelarijama gde nemas drugu opciju da sakrijes instalaciju sa radnih stolova izmedju stola i zida, ili kao vertikalni kanal u kancelarijama gde je namestaj u kombinaciji sa aluminijumom... na primer....Inace super stvar za ovo sto meni treba....velika ravna povrsina, unutra supljina koja je lako dostupna (ima poklopac) i ujedno moze da se ventilira nekim od racunarskih kulera....bombonica, moze i na sajle mada sam je ja odsekao tako da legne u zljeb na gornjoj lajsni akvarijuma tako da moze da kliza napred nazad a da ne moze da se ukosi u upadne u akvarijum.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Stanje vodenih biljaka posle vadjenja... ivanhoe Biljke 3 Ned Jul 08, 2018 3:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ima li koristi 2.5 godina starih t5 n... WoodyAllen Rasveta 16 Sub Mar 10, 2018 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Posle 650l biljnog, hteo bih morski Danijel-CH Morska Akvaristika 11 Sub Mar 03, 2018 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve hiljade i kusur godina... Milos987 Akvarijumi 6 Ned Feb 25, 2018 9:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum posle skoro 20 godina denza025 Početak u akvaristici 26 Ned Feb 18, 2018 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker