Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijumi na prodaju Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nažalost, na prodaju tri akvarijuma sa svim ribicama, biljkama i svom pratećom opremom!

Dimenzije 62x30x45, 40x23x26 i 25x20x16. Dva su u funkciji, treći najmanji nije.

U velikom led rasveta ful spectar sa kontrolorom, Atman at-302 pumpa, atman grejač 100w, vazdušna pumpa sa dva izlaza, trokomorni filter, termometar, ribice više vrsta, amano kozice, preko 20 helena puževa i puno različitih biljaka. Ubacio i dve velike nane.

U manjem led rasveta bele i plave diode, atman grejač 50w, atman hf-0100 hang on filter sa rezervnim delovima, termometar, preko 20 gupika, preko 20 kozica i puno malezijskih i ramshorn puževa, takođe nekoliko vrsta biljaka.

Od dodatne opreme još jedan grejač 25w i još jedan od 100w (ukupno 4 grejača), sunđer filter, unutrašnji atman AT-F302 filter, velika pinceta, set sa čišćenje sa teleskopom, preko tri metra novog creva za vazduh, mangrow panj, pomoćno svetlo sa neonkama za veliki akvarijum, tri bočice semena za tepih travu i još mnogo toga!

Za članove foruma, cena za sve, 100€!!!


Image Image

Nakon menjanja vode i sređivanja, ubacio ove dve velike nane umesto kamena!


Image Image


Image Image


Image Image

Image Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Jun 21, 2019 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrhunska ponuda, sta bi pa prodaja odjednom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 21, 2019 7:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne idem na more uzeo bih ja sve. Iako mi realno ne treba, ali cena je baš super.
Mada nekako mi žao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pet Jun 21, 2019 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne pitajte me ništa. Znate dobro da sam se baš bio posvetio svemu, i za nekih godinu i malo jače, već ušao u neke male tajne zanata. Nažalost, zbog prodaje stana, za sada ne mogu da nastavim, ali jednog dana, vratiću se.
Posebno mi žao ovaj srednji sa gupikama i kozicama. Taj je stvarno savršen!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Jun 21, 2019 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šteta. Valjda će se javiti neko ko će da ih nastavi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2019 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa Peku, nije se niko javio.

Da znaju svi članovi foruma: OGLAS ĆE BITI AKTUELAN JOŠ MESEC DANA.

Nakon toga, obavestiću Vas šta se dešava dalje.


Pozdrav svima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2019 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kolega neverujem da će ti se bilo ko javiti ikada za tako sve zajedno,to ti je ko da si ponudio motor,auto, i kamion pa teško na svetu da postoji neko kome to sve treba i odgovara veličina i model i oprema itd.
Najbolje se otarasi prvo ribica i biljaka pa onda sve zasebno akvarijume i opremu deo po deo mislim da ćeš pre da prodaš nego na gomili.
Pozdrav i sve najbolje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2019 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koje kozice imas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Avg 28, 2019 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gotika, izvini ali ja stvarno oko kozica se uopšte ne razumem, ali zato, mogu da ti odgovorim slikama. Evo šta imam od kozica:

Image Image

Image Image

Image Image


Poslednji izmenio Pecinac dana Sre Avg 28, 2019 2:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Avg 28, 2019 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da, i da saopštim članovima foruma, Veliki akvarijum je otišao kod novog člana (naravno preporučio sam mu i forum) vidim da se već javio, @tt Nikola iz Smederevske Palanke, tako da je ostao manji (moj ljubimac), i ostala oprema: mali akvarijum, dva grejača, tri filtera, pumpe za zamenu vode, kotilica, vakum gume raznih veličina, razgranata grana, preko tri metra novog creva za vazduh, mangrow panj, pomoćno svetlo sa neonkama za veliki akvarijum, tri bočice semena za tepih travu, manji deo kokosa, kamen veliki i puno manjeg...itd, itd...
Može razne kombinacije, sve zajedno, parcijalno, kako kome odgovara.
Inače mali akvarijum u kojem su samo gupike, kozice i puževi, stvarno mi je žao da rasturam. To je jedan veoma zdrav i dobro izbalansiran ekosistem. Nikada ni alga, ni propadanje biljaka, ni umiranje ribica, kozica... Šta ima dalje da vam pričam, razumećete me. Svi ste u tome.


Poslednji izmenio Pecinac dana Sre Avg 28, 2019 2:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Avg 28, 2019 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image Image
Image Image
Image Image
Image Image
Image Image
Image Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Avg 28, 2019 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ja se javljam na moj reskir da udomim sve kozice koje imas reci cenu za njih u pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Čet Avg 29, 2019 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne moram da ti pišem u PP, bolje ovako, pa i drugi da znaju.
A ti da ne bi reskirao, eto ti ceo akvarijum za 3.000din. Stvarno mislim da je i više nego povoljno.
Kao što sam već rekao, toliko je zdrav i stabilan sistem da mi je prosto žao da parcijalno prodajem bilo šta iz tog akvarijuma.
A negde sam pročitao da je Hang-on filter zeznut za kozice, ali kod mene to nije bio slučaj. Trenutno ih je tamo preko 30 komada (što velikih, što malih).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Avg 29, 2019 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ceo akvarijum nemam gde jer imam vec 3 kom 4 papagaja i 3 hrcka ako pomenem jos jedan akvarijum odo ja iz stana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Sep 02, 2019 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Само да обавестим драге форумаше, да је све отишло.

Видимо се за коју годину, са неким новим проблемима али и похвалама!!!

Све најбоље и пуно успеха, а пре свега здравља и форумашима и њиховим љубимцима!


zop bestwishes zop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Na prodaju juwel Rio180 manastiriste Ponuda 0 Sub Okt 09, 2021 8:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke na prodaju Ch.e.d.a. Ponuda 0 Sre Jul 14, 2021 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi ostali za starim zemunskim... user001 Na poklon 6 Sre Apr 28, 2021 9:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke na prodaju Gangster Ponuda 0 Uto Mar 16, 2021 11:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License