Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 GangsterDream Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2019 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Disko-nanarijum Smile ala si ga podmladio Smile gde je jos riba, nesto ih ne vidim, a cini mi se da ih je bilo vise
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2019 2:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2019 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema, to je sve sto je ostalo... nesto prodao, menjao, a nesto i nestalo. Kada uginu nadjem samo kosti u filteru, cini mi se da botia i algari bas jebu kevu po tom pitanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2019 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoce jos nesto novo od riba da zapliva Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 18, 2019 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obavezno, gledam da smanjim broj diskusa, ostavim mozda samo jedan par, i ubacim barem dva jata... hocu i podlogu da zamenim ali to cu kada malo zahladni 😀
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 18, 2019 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razumem te u potpunosti Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 25, 2020 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...ziv je umro nije...


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 25, 2020 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo si smanjio broj riba??? A i bilje razredjeno Smile ima vise prostora za ovu gospodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 26, 2020 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

manastiriste ::
Malo si smanjio broj riba??? A i bilje razredjeno Smile ima vise prostora za ovu gospodu


Ostalo jos 6 diskusa, neunistiva botia i par algara, jos malo pa nestalo smeh Dzunglu sam 3 dana sredjivao, izginuh, a bukvalno prikolica nane otisla. Ovo je istorijski minimum biljaka za ovaj aq Very Happy



Evo slike samo da ti docaram situaciju pre sredjivanja, tj u toku same borbe ... inace desni deo je bio gori od levog

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 26, 2020 11:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Djungla Smile gusta ona amazonska Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Avg 28, 2020 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Umorio sam se dok sam prelistao ovih 26 strana Very Happy Fantastican akvarijum. Iako je ova postavka sa anubiama bas mom ukusu, i sam imam slicnu postavku, moram da ti kazem da je ona prvobitna postavka bila gotovo savrsena. Mislim na period na slikama sa 7. strane. Bukvalno sam pomislio da je steta sto si odustao od takvih skejpova i presao na samo spororastuce biljke.
Je l planiras da obnovis jato diskusa? Je l dodajes nesto od prihrane kad ti nane rastu takliko da moras da ih trimujes? Ja za godinu dana nisam imao ni jedno trimovanje nane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Pet Avg 28, 2020 1:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan95 ::
. Mislim na period na slikama sa 7. strane. .


* sa 6. strane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 28, 2020 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan95 ::
Umorio sam se dok sam prelistao ovih 26 strana Very Happy Fantastican akvarijum. Iako je ova postavka sa anubiama bas mom ukusu, i sam imam slicnu postavku, moram da ti kazem da je ona prvobitna postavka bila gotovo savrsena. Mislim na period na slikama sa 7. strane. Bukvalno sam pomislio da je steta sto si odustao od takvih skejpova i presao na samo spororastuce biljke.
Je l planiras da obnovis jato diskusa? Je l dodajes nesto od prihrane kad ti nane rastu takliko da moras da ih trimujes? Ja za godinu dana nisam imao ni jedno trimovanje nane.



Hvala! Pretrpeo je ovaj aq ozbiljne transformacije za 5god svog bistvovanja Very Happy Moram da priznam da nisam odustao, nego sam se samo prilagodjavao na uslove koji su se menjali s vremenom u aq. Podloga se lagano trosila, pa su uslovi diktirali da postepeno predjem na manje zahtevne biljke. Eto, na kraju ostala nana, kripte, i neverovatno ali istinito A. bonsai.
Dugo vec pricam o restartu podloge, ali nikako... porodica, citaj deca, posao, i gomila drugih glupavih svakodnevnih obaveza, nedozvoljavaju mi da se aq posvetim na nacin koji bi trebalo ukoliko bih sve krenuo od pocetka. U biljnom aq uvek ima posla...
Od prihrane, sigurno vec preko godinu dana, apsolutno nista ne dodajem. Zamena vode 1 nedeljno. CO2 i dalje guram, najvise zbog A.bonsai, ali nista drugo. Uslovi joj ocigledno odgovaraju, dziglja predobro i za par meseci opet ce biti prilkolica za izvaditi van.
Necu obnavljati jato Diskusa, dosta od mene... Za razluku od vecine ostalih riba koje mozete hraniti i jednom sedmicno, diskusi bas i ne mogu pa mi svaki odlazak na duze od kuce predstavlja pravu muku. Hvala jos jednom na komentaru i pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 02, 2020 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos malo pa u predskolsko 😂😂😂

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 04, 2020 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 26, 2021 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanje pre i posle seče


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License