Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Giant fish store Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sub Sep 07, 2019 8:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poz,zna li neko da li u drzavama oko Srbije postoji radnja akvarijumskih ribica i opreme tipa Rodic,Idea znaci ogromne radnje na 1000de kvadrata?Gledam ove americke youtubere kakve sve radnje imaju,milina jedna.Znam da kod nas nema nista ni slicno,cak ni vrhunske proizvodjace hrane nema ali me interesuje da li neko od vas zna za okolinu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 07, 2019 8:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Sep 07, 2019 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Budi realan Shocked
Imas većih radnji posvećenih kućnim ljubimcima.

A što se tiče hrane od Sere teško da ćeš naći bolje za slatkovodne ribe jer Sera baca pare na istraživanja, uticaja hrane na riblji metabolizam... Više troše na unapređenje svojih proizvoda(hemija i hrana) nego na marketing. Zato i postoje pola veka. Slično važi i za Tetru a opet ne čuješ da Kauboji o njima nešto puno pričaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 07, 2019 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja nisam viđao na youtubu iz Evrope ništa tako veliko sem u Nemačkoj Zoo Zajac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Sep 07, 2019 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najvece sto sam u nemackoj sreo je Zoo Köle ali to je ducan za sve kucne ljubimce...ne samo za ribe. Ipak impozantna je kolicina akvarijuma i izbor vrsta biljaka, riba i tehnike. Moram pogledati gde ima zoo Zajac....nisam znao da je tako jak....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Fish tank water cleaner. Besederproducts Hemija 0 Čet Jul 02, 2020 8:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Need Help With Aquarium Fish Tank johnmuller Akvarijumi 2 Sre Sep 25, 2019 12:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Fish World Q&A (Vi pitate, mi odg... Fish World Fish World 0 Sub Sep 01, 2018 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pipe fish Salvatoree Ribe 0 Pon Jun 25, 2018 5:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dr. Fish (Garra rufa) za razno zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jan 13, 2018 7:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License