Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amano kozice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tt Nikola
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 26 Avg 2019

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2019 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dve amano kozice koje su mi u velikom akvarijumu od 65l ali posto nameravam uzeti red rili kozice moracu izmestiti amano iz tog akvarijuma jer sam cuo da amano hoce pojesti manje kozice od sebe,imam kavarijum sa barbusima i tetrama pa me zanima da li bih mogao tu da ih premestim,sobzirom na to da znamo koliko barbusi znaju biti neprijatni prema svakom novom zivom stvoru u akvarijumu...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2019 12:11 am Snimi Poruku Nazad na vrh

IVANRO
Akvarista

Registrovan: 09 Jun 2018

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2019 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam od koga si to čuo da Amano jedu manje kozice od sebe ali to nije istina. Čuvao sam i čuvam amano kozice zajedno sa čeri kozicama (razne boje pa i rili kombinacije) i nikad nisam video da su pojeli manju kozicu od sebe a da je bila živa. Drugo rili kozice se razmnožavaju kao blesave tako da to ne mora da te brine uopšte sve i da ove stvarno pojedu po koju bebu to nećeš ni da osetiš.
Skybuffalo
Akvarista

Registrovan: 08 Maj 2017

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2019 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi od akvarijuma do akvarijuma.Amano ne jedu rili a ne verujem da ce ti bilo sto preziveti kod barbusa.Kod mene su za mesec dana ocistili oko 100 kozica. Very Happy
Bojan95
Akvarista

Registrovan: 15 Dec 2018

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2019 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne prebacuj kozice kod barbusa jer sigurno nece preziveti..Kod mene je bas gusto zasadjen akvarijum, al ipak uspeli su sve da ih pohvataju.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Red cherry kozice becke021 Tražnja 4 Pon Sep 09, 2019 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kozice Vladimir95 Ponuda 0 Ned Sep 08, 2019 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kozice Baia Tražnja 0 Sre Jun 12, 2019 8:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kozice u spoljnom filteru Dragan996 Ostali Stanovnici 6 Sre Jun 05, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Male kozice Tajson Ribe 0 Čet Maj 23, 2019 7:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker