Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mrest platike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Likan




Registrovan: 17 Avg 2019
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2019 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavio sam platiku u mrestilicu, zato sto je skotna, i primetio sam da naglo isplivava gore dole kao da je oduva voda na povrsinu pa se ona vrati, moze li mi neko reci treabam li brinuti ili je to normalno, ovo mi je prvi mrest platika, pa nisam siguran u vecinu stvari..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2019 11:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2019 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gleda kako da pobegne i pridruži se drugim ribama. Samoća i mali prostor su stres po nju. Navići će se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Likan




Registrovan: 17 Avg 2019
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2019 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ee hvala ti. evo prosla je jedna noc u kotilici i nista ni sa njom ni sa gupikom. Sacekacu jos par dana pa se javljam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2019 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sva pitanja slobodno postavljaj u Početak u akvaristici, Obaveštenja nisu namenjena za trazenje pomoci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License