Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mozda nekome bude interesantno i prakticno Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2019 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno mnogi vec znaju za ovako neke prakticne stvarcice, koje mogu da nam olaksaju punjenje akvarijuma vodom. Pre par godina, u jednoj radnji sam uspeo da nadjem ovaj adapter za kuhinjsku i lavabo slavinu, ali se onda to izgubilo sa trzista, ili ja nisam dovoljno informisan. Gardena je izbacila jedno resenje ali koje je desetak eur ako ne gresim. Pre mesec dana nadjem na jednom inostranom sajtu ove prakticne stvrarcice koje su lake za montazu, a na njih se moze samo staviti crevo i eto lakog nacina za punjenje aq, a da ne vucemo kante po stanu/kuci. Cena je oko 200 rsd

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2019 10:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2019 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Godinu dana vec pricam da cu kupiti taj adapter i resiti se kante al nikako da odvojim vreme da ga potrazim. Super stvar, valjda ga ima na tim mestima gde se prodaju slavine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 15, 2019 12:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam trazio i po beogradskom buvljaku, ali nema. Nadjem lika, svasta prodaje u vezi baste, creva, slavine, cesme....ali sve krupan navoja. Ovo je sa cuvenog on line store, kineskog sajta , poruceno, jer i dalje ne znam.gde u BG moze da se nadje. U Uradi sam gde sam nekada nasao, za 500 rsd, vise nemaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Alexa777
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 15, 2019 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam to kupio pre nekoliko dana, dva adaptera 220din, jedan se srafi na slavinu kad se skine baterija a drugi pricbrsti na crevo i samo se spoji klikom.. Ja kupio u najobicnijoj farbari...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Valter
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2013
Poruke: 94
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2019 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima i drugi način. Na mestu gde se zavija crevo za tuš, isto tako zaviješ crevo, samo mnogo duže, koje ide pravo do akvarijuma. Iskoristiš onaj nastavak sa navojem od nekog starog tuš creva, a umesto creva za tuš, natakneš neko silikonsko crevo sa buvljaka, odgovarajuće dužine i širine, i puniš akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Podloga i mozda problem Imperatore Podloga 8 Uto Jan 26, 2021 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela paucinasta materija...mozda su h... manastiriste Ostali Stanovnici 1 Ned Dec 23, 2018 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedovoljno cikliran akvarijum (mozda) Običan Čovek Bolest 9 Ned Dec 03, 2017 3:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ramirez mozda bolestan! vlajko :) Bolest 7 Uto Jun 13, 2017 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sta bi moglo da bude? Vladimir95 Razmnožavanje 5 Sre Apr 12, 2017 12:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License