Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Varijetet mojih gupija potvrda? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
NARCOS
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 47
Lokacija: Istocno Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamolio bih iskusne clanove foruma koji se razumiju u varijatete gupija da mi daju potvrdu za ove moje mlade gupije: jedan izrazito mladi muzijak i dvije mlade zenke koje nisu jos uvijek radjale Smile e sad nasao sam na aquaticarts sajtu izrazitu slicnost sa Black Moscow Guppy... Znaci ko se dobro razumije ako moze da potvrdi da li se radi o black moscow ili nesto drugo? Hvala unaprijed svima!

Guppy muzijak

Dvije Guppy zenke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 9:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne valja ti ovo, nista se ne vidi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NARCOS
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 47
Lokacija: Istocno Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislis ne vidis slike uopste ili lose slikano iz loseg ugla?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Više liče da su ljubičaste nego crne. Probaj da ti ribe budu u fokusu a ne biljke Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NARCOS
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 47
Lokacija: Istocno Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2019 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok slikacu ponovo, ovaj put sa iphone 8 i trebalo bi da ce biti top slike....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dejana83
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Dec 2019
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze pomoc kako da raspoznam pol? Shocked

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve su to muzjaci. Zanke su bez boja ili samo u repovima, makar kod nas sto se moze pronaci na trzistu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

muški svi zato što su lepi i u boji, ženke uglavnom telo bez boje a rep ofarban
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dejana83
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Dec 2019
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pih znaci moram im uganjat djevojku Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko imas muzjaka? Na svakog idu dve zenke nikako kontra jer zenke znaju da crknu od preteranog nasrtanja od muzjaka koji su neumorni. Mada nema potrebe da im ubacujes zenke sem ako ne zelis gomilu mladih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dejana83
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Dec 2019
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imala sam samo ova dva plava neko vrijeme i onda sam im ubacila dva ova kao tigrasta jedan mi je uginuo nemam pojma zasto odma drugi dan kad sam kupila.Mislila sam da je ovo zenka ovaj tigrasti,ima manji dosta manji rep pa zato.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2019 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prenaglo ubacivanje iz akvaijuma u akvarijum, ako je riba iz uvoza a nije prosla karantin, kupljena istog dana kad je dosla u prodavnicu itd mnogo faktora moze da utice na to sto je riba uginula gledaj dalje jeste zao ribe i to da ti ugine ljubimac ali ide se dalje bitno je da nije bolesna usla u akvarijum jer moze da prenese zarazu drugim ribama, pazljivo biraj kad kupujes ribu, stani ispred akvarijuma i gledaj najzivahnije primerke ne saru vec zdravlje. Ukoliko dodje do osluke da im uzimas zenke gledaj da im kicma bude prava i da riba ne prelazi dva, dva i po cm jer bolje da uzmes mladje nego starije zenke jer pitanje je koliko su vec puta nosile mlade.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dejana83
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Dec 2019
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2019 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E hvala veoma ste ljubaznii imam jos jedno pitanje samo da li je dovoljna neonka od 18w na akvarijum od 80l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2019 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dovolja je da se ribe gledaju i za korov od biljki tipa higrofile, valisnerija, sagitarija, ceraptopteris, kripte, mahovina, mikrosorumi i anubije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest gupija? tt Nikola Upoznavanje 1 Sre Avg 28, 2019 5:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License