Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ICHTYOEX kapi? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tt Nikola
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2019
Poruke: 11
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Sep 23, 2019 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imao sam [problem sa jednom moli levo peraje joj se skupilo bilo ali je bila zivahna a druga je imala te malecke tufnice par komada i nije imala apetit ali i ona je bila zivahna ali poprilicno mrsava i sinoc sam im sipao ove kapi onako kako pise na kutiji i veceras cu ponoviti,kada sam stigao sa posla danas imam i sta da vidim taj mali muzijak je mnogo bolje i sada jede a zenka sa skupljenim perajem je kao nova sada,vidim da su efikasne iako su nasa proizvodnja i dosta ograniceno odradjeno upustvo o primeni ali ponovicu tretman sa polovinom doze veceras kako i pise...pa me zanima da li smem sipati ove kapi u drugi akvarijum sa gupikama ali tamo imam i mladji dosta pa ako iko zna da li je okej da sipam kapi,kako ce malci reagovati na to i da li ce podneti dobro?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 23, 2019 4:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Propolis kapi-doziranje jovica Razno 26 Ned Jul 27, 2014 9:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License