Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Iskustva sa Colisa lalia Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
hattrick1980
Akvarista



Registrovan: 06 Sep 2019
Poruke: 15
Lokacija: Zenica

PorukaPoslao: Ned Sep 15, 2019 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dare021 ::
nećeš rešiti problem dodavanjem ženki...
jedan par koji se odvoji napadaće ostale kolise dok ih ne ubije.
akvarijum mora biti jaaako ubiljen da bi se držalo više parova

Hvala na brzim odgovorima. Sada mi samo ostaje da se nadam da će mi ove biljke malo brže porasti. Mislio sam da će ovo biti dovoljno prostora za dva para, ali svi početnici u nečemu pogriješe Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 15, 2019 10:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

hattrick1980
Akvarista



Registrovan: 06 Sep 2019
Poruke: 15
Lokacija: Zenica

PorukaPoslao: Sre Sep 25, 2019 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sada se drže negdje na polovici aq, valjda su se nekako dogovorili da se ne napadaju. Ostao im je onaj njihov ples u odmjeravanju snaga, što je sa širenjem peraja i pojačavanjem boja nešto fenomenalno za vidjeti. Uglavnom, za sada imje 140 l sasvim dovoljno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Colisa lalia SanjaP Bolest 19 Sre Apr 07, 2021 5:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Colisa lalia Dare021 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Maj 28, 2019 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gyre pumpe Iskustva Laki Oprema u morskoj akvaristici 17 Čet Jan 10, 2019 11:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clear water filter masa - iskustva? Zivadin Filteri i pumpe 19 Sre Dec 26, 2018 10:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic iskustva.... igorce Rasveta 4 Ned Jun 17, 2018 11:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License