Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kraljevske neonke prvi mrest, pokusati ili ne Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
popindeed
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2018
Poruke: 124
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 28, 2019 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,

Kao sto u naslovu stoji, potrebna mi je neka vrsta pomoci i saveta oko uspesnog mresta pomenute ribice. Elem, da objasnim vec neko vreme posedujem maticno jato kraljevskih neonki, akvarijum je gusto ubiljen oko 250l, unutra oko 15 tak neonki i razne linije gupike koje su takodje dobijeni sa jatom. Nakon odmora sam primetio da se neonkama naglo ispraznio stomak te sam pretpostavio da su bacili ikru u zajednickom. Uglavnom pojacao sam hranu i nakon nedelju dana hranjenja zivom hranom prebacio mresni par u zaseban akv od 10l, mrezica dole i trava. Zenka se ponovo napunila medjutim zbog vode nisu bacili..Uglavnom moje pitanje je da li pokusavati sa mrestom? Do sada sam mrestio lake ribe barbuse, zebrice, skalare, veliki izazov mi je da pokusam. Takodje, mogu obezbediti profesionalne testere za Ph kao i RO vodu. Hvala svima.

Pop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 28, 2019 9:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

hattrick1980
Akvarista



Registrovan: 06 Sep 2019
Poruke: 15
Lokacija: Zenica

PorukaPoslao: Sub Sep 28, 2019 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokušaj, pa ako uspiješ piši, jer i ja razmišljam u dogledno vrijeme nešto slično pokušati. Samo neću ništa prije proljeća sigurno, najviše zbog loše vode, a tada sam planirao nabavku RO uređaja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum? Maridza Početak u akvaristici 3 Čet Jun 01, 2023 12:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 140l Aquascape pokusaj prvi - Baia Baia Akvarijumi 17 Ned Feb 05, 2023 12:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License